w

50,4 mld koron! Tyle w tym roku wyda szwedzki rząd na utrzymanie islamskich imigrantów!

Jesienią ubiegłego roku, rząd szwedzki szacował, że koszty utrzymania przybywających do kraju migrantów wyniesie 19,4 mld koron. Jednak na skutek znaczącego wzrostu liczby osób ubiegających się o azyl w okresie jesienno-zimowym trzeba było dołożyć kolejne 31 miliardów. Dzięki pieniądzom z rezerwy budżetowej udało się zatrzymać w tym roku wydatki na poziomie 50,4 mld koron.

To prawie 9 mld więcej niż koszt utrzymania całego wymiaru sprawiedliwości, w tym policji. To blisko dwa razy więcej niż koszty świadczeń na dzieci, na które państwo wydaje 26 milionów. Budżet ministerstwa obrony pochłania 2 mld mniej, ministerstwo zdrowia – 7 mld mniej itd. itp. Mówiąc krótko i na temat, wydatki na migrantów biją na głowę, wszelkie inne pozycje w budżecie państwa szwedzkiego. Przy czym, w/w kwota ponad 50 mld nie uwzględnia dodatkowych 10 mld, które rząd wyasygnował dla gmin na pomoc dla uchodźców.

ZOBACZ: Była muzułmanka: Muzułmanki w Szwecji nie mają wolności religijnej! [Wideo]

Dochodzi również do takich absurdów, że wiele hoteli zostało wynajętych przez Szwedzką Agencję ds. Migracji i przekształconych w tymczasowe ośrodki dla uchodźców. W niektórych miejscowościach nie ma żadnych wolnych łóżek dla turystów. A brak wpływów od turystów to kolejny cios dla gospodarki. W Szwecji jest ok. 370 ośrodków dla uchodźców. Większość z nich znajduje się w byłych hotelach i hostelach. W marcu wspomniana Agencja ds. Migracji poinformowała właścicieli obiektów, że zamierza przedłużyć umowy na wynajem ponad 60 tys. łóżek w tych obiektach.

Za: dzienniknarodowy.pl

Kolejna żenująca wpadka Scheuring-Wielgus! Reaktywowała Czechosłowację!

Muzułmańscy liderzy chcą podwojenia liczby meczetów we Francji. Ciekawe czy UE da dofinansowanie?