w

Afganistan: Sześciolatka sprzedana 55-latkowi za kozę i worek ryżu [wideo]

Sześcioletnia dziewczyna została zmuszona do poślubienia 55-letniego mężczyzny, po tym jak jej ojciec sprzedał ją lokalnemu imamowi za kozę, worek ryżu, herbatę, cukier i olej w Firozkoh w prowincji Ghor w Afganistanie.

Zarówno mężczyzna, Seyed Abdolkarim, jak i ojciec dziewczynki zostało aresztowanych po tym jak jeden z krewnych zawiadomił władze. Według ojca, on i jego rodzina byli zdesperowani długotrwałą nędzą, a sprzedając córkę miał jedną osobę mniej do wykarmienia. Abdolkarim obiecał mu, że nie będzie odbywał stosunku seksualnego z małżonka, dopóki nie skończy ona 18 lat.

Po ceremonii, imam wziął sześcioletnią żonę do domu swoich krewnych, nie ujawniając jednak kim jest dziewczynka. Gospodarz domu na początku myślał, że to jego córka. Jednak po pewnym czasie zauważył, że Abdolkarim rozbiera dziewczynkę przed pójściem do łóżka. Testy przeprowadzone w miejscowym szpitalu wykazały, że dziewczynka nadal jest dziewicą. Dziecko przebywa teraz w bezpiecznym miejscu, z matką. Biuro burmistrza miasta planuje zorganizować rozwód i pozbawić ojca jego praw rodzicielskich. Za: dzienniknarodowy.pl

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Kanclerz Austrii wzywa: czas zerwać negocjacje akcesyjne z Turcją!

Niemcy: chrześcijanie boją się chodzić do kościoła. Czują strach przed atakiem terrorystycznym