Afganistan: Sześciolatka sprzedana 55-latkowi za kozę i worek ryżu [wideo] - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Afganistan: Sześciolatka sprzedana 55-latkowi za kozę i worek ryżu [wideo]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Sześcioletnia dziewczyna została zmuszona do poślubienia 55-letniego mężczyzny, po tym jak jej ojciec sprzedał ją lokalnemu imamowi za kozę, worek ryżu, herbatę, cukier i olej w Firozkoh w prowincji Ghor w Afganistanie.

Zarówno mężczyzna, Seyed Abdolkarim, jak i ojciec dziewczynki zostało aresztowanych po tym jak jeden z krewnych zawiadomił władze. Według ojca, on i jego rodzina byli zdesperowani długotrwałą nędzą, a sprzedając córkę miał jedną osobę mniej do wykarmienia. Abdolkarim obiecał mu, że nie będzie odbywał stosunku seksualnego z małżonka, dopóki nie skończy ona 18 lat.

Po ceremonii, imam wziął sześcioletnią żonę do domu swoich krewnych, nie ujawniając jednak kim jest dziewczynka. Gospodarz domu na początku myślał, że to jego córka. Jednak po pewnym czasie zauważył, że Abdolkarim rozbiera dziewczynkę przed pójściem do łóżka. Testy przeprowadzone w miejscowym szpitalu wykazały, że dziewczynka nadal jest dziewicą. Dziecko przebywa teraz w bezpiecznym miejscu, z matką. Biuro burmistrza miasta planuje zorganizować rozwód i pozbawić ojca jego praw rodzicielskich. Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,182FaniLubię
17,888ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy