w ,

AKTUALIZACJA: Scheuring-Wielgus naraziła Da Grasso na straty! Nowoczesna atakuje polską firmę!!!

Da Grasso to jedna z największych sieci lokali gastronomicznych w Polsce. Pierwsza pizzeria Da Grasso powstała pod koniec lat 90. w Łodzi. W połowie 2010 roku sieć liczyła ponad 200 lokali w blisko 150 miastach Polski, najwięcej spośród obecnych w Polsce sieci pizzerii. Prawdopodobnie (innych informacji nie znalazłem) jest to sieć należąca do Polaków a zatem fast-foodowa, polska alternatywa dla KFC, Pizzy Hut czy Burger Kinga. Tym bardziej szkoda, że włącza się ją w bieżące wydarzenia polityczne, które mogą zrazić do niej bardzo (BARDZO!) wielu klientów.

Joanna Szojring-Wielgus (osoba która każdym swoim wystąpieniem w Sejmie RP kompromituje ludzi, którzy ją wybrali na swoją przedstawicielkę) opublikowała na Twitterze następujący wpis:

Czy jest to oddolna inicjatywa pracowników tej pizzerii? Czy stanowisko całej restauracji? Czy może neomarsistowska posłanka postanowiła zaszkodzić prężnie rozwijającej się firmie? To chyba jasne, że uczciwy człowiek brzydzi się wszystkim co jest związane z Komitetem Obrony Demokracji.

Napisałem do Da Grasso na Facebooku, mam nadzieję, że przedstawią swoje stanowisko w tej sprawie oraz ew. zwolnią pracownika odpowiedzialnego za ten chuligański wybryk (bo czymże innym jest wspieranie antypolskiej organizacji?)

https://www.youtube.com/watch?v=Rpw2qLUGRhY

AKTUALIZACJA: 19/12/2016 – g. 14:40

OŚWIADCZENIE DAGRASSO:

W związku z pojawiającymi się informacjami w mediach tradycyjnych i społecznościowych oświadczamy, że Sieć Pizzerii DaGrasso nigdy nie wspierała i nie wspiera żadnej opcji politycznej. Zatem informacje dotyczące poparcia dla jakiejkolwiek ze stron politycznych przez DaGrasso są nieprawdziwe. Od lat naszą misją jest dostarczanie najlepszego jedzenia – „tak, jak lubisz, tam, gdzie chcesz i wtedy, kiedy chcesz”. W tym celu rozwijamy nasze kompetencje i możliwości tak, aby móc serwować najlepsze jedzenie i dostarczać je wszędzie tam, gdzie nasi goście go potrzebują. Tym samym realizujemy każdego rodzaju zamówienia bez względu na to kto je zamawia lub gdzie.

Lokal DaGrasso Ochota należy do jednego z naszych franczyzobiorców. Ani nasza firma, ani właściciel lokalu nie jesteśmy autorami dodatkowego podpisu na opakowaniu naszej pizzy. Niniejszym prosimy o zaprzestanie rozpowszechniania nieprawdziwych informacji dotyczących naszej firmy.

*** DA GRASSO SP. Z O.O. to istniejąca od 2006 roku spółka, zarządzająca siecią pizzerii pod marką Da Grasso z siedzibą w Warszawie. Prezesem Zarządu jest Pani Magdalena Piróg która zajmuje się bieżącym zarządzaniem firmy, a funkcję Wiceprezes pełni Pani Karolina Rozwandowicz. Da Grasso administruje największą polską gastronomiczną siecią franczyzową, obejmującą prawie 180 pizzerii w 150 miastach, a jej lokale znajdują się w całej Polsce – zarówno w większych, jak i mniejszych ośrodkach. Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień m.in. Złoty Laur Konsumenta, Godło Jakość Obsługi i Jakość Roku, Hermes w kategorii sieć restauracyjna oraz Grand Prix Konsumenta.

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Kijowski wzywa WOJSKO do wypowiedzenia posłuszeństwa legalnie wybranej w Polsce władzy!

Dziecięcy dżihad dotarł już do Europy. Niemcy udaremnili zamach dwunastolatka!