Anglia: tak wygląda parkowanie samochodu w muzułmańskiej strefie "NO-GO" [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Anglia: tak wygląda parkowanie samochodu w muzułmańskiej strefie “NO-GO” [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Do poniższego zdarzenia doszło w Bradford. Mężczyzna jest atakowany przez gang muzułmanów, którzy najpierw niszczą mu samochód, a następnie próbują dostać się do restauracji. Napastnik próbuje rozbić szybę młotkiem.

Dlaczego doszło do zdarzenia? Jak utrzymuje autor nagrania, Hindus zaparkował swój samochód w strefie ,,no-go” na ulicy Killinghall.

Autor nagrania zwraca uwagę, że na ulicy nie ma ani jednego rodowitego Anglika, nikt nie wzywa policji, a sytuacja bardziej przypomina zdarzenia znane dotąd z Bliskiego Wschodu niż z Wielkiej Brytanii…

Za: niezlomni.com

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,168FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy