w

Antypolska rezolucja PE powstała w Warszawie! Napisali ją politycy, których „domem jest Bruksela”!

Parlament Europejski ma dzisiaj przegłosować antypolską rezolucję, zgodnie z którą spór wokół TK „zagraża demokracji, prawom człowieka i rządom prawa”. W związku z tym nasuwają się trzy wnioski: (1) Wygląda na to, że PE nie mają obecnie innych problemów do rozpatrzenia. (2) Treść tej rezolucji została napisana w Warszawie, przez odsuniętych od władzy polityków, których „domem jest Bruksela”. (3) Przyjęcie rezolucji uderzającej w konkretny kraj może być odczytane jako przedreferendalna wskazówka dla Brytyjczyków (Brexit).

Nie mam wątpliwości, że przyjęcie przez PE tej jawnie anty-polskiej rezolucji może być odczytane jako przedreferendalna wskazówka dla Brytyjczyków. Po Brexicie zobaczymy miny towarzyszy komisarzy i innych eurokratów.

ZOBACZ: Reduta Dobrego Imienia wysłała do 1400 niemieckich dziennikarzy list z informacją o prawdziwej sytuacji w Polsce!

Poza tym rezolucja ta, o ile zostanie rzeczywiście przyjęta, pokazuje jak bardzo UE oderwana jest obecnie od twardej rzeczywistości i jak przemożne wpływy mają tam odsunięci od koryta polscy politycy, którzy publicznie głoszą frazesy, że „ich domem jest Bruksela”. PE zamiast starać się poszukiwać rozwiązania prawdziwych problemów i wyzwań przed którymi stoi obecnie Europa, zajmuje się Polską, bo grupa rozhisteryzowanych ludzi nie może się pogodzić, że w wyniku demokratycznych wyborów została odsunięta od władzy.

Artykuł za: niewygodne.info.pl

 

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Cofnięto pozwolenie na meczet wahabicki w Łodzi!

SKANDAL! Czy Polska przyjmie 11.000 imigrantów, na których zgodę wyraziło PO?!