w ,

Arabia Saudyjska deportuje 5 mln nielegalnych imigrantów

Przygotowaniem odpowiedniego programu deportacyjnego zajmuje powoływana przez monarchę i będąca namiastką parlamentu Rada Doradcza Arabii Saudyjskiej (Szura).  

Deportacja ma objąć blisko połowę z 10 mln zamieszkujących Arabię Saudyjską cudzoziemców  czyli 1/6 ogólnej populacji kraju.  Władze kraju obawiają się konieczności nadawania obywatelstwa znaturalizowanym imigrantom oraz chcą w ten sposób zmniejszyć bezrobocie wśród miejscowej ludności. Będzie to już druga od 2012 roku kampania przeciw imigrantom kiedy to w wyniku amnestii czterem milionom nielegalnych imigrantów zalegalizowano pobyt, a milion musiało opuścić granice Królestwa.

Arabia Saudyjska: ślub 80-latka z 12-letnią dziewczynką. Chory kraj. Chore prawo.

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Trzeba wszystkich wymordowac bo to jest chore i ta chorobe trzeba wyplenic i cala europe o czyscic z tych uchocow won z nimi my chcemy miec spokoj w europie odciac zasilki to przestana sie plenic a europejczycy ciezko pracuja a oni dostaja za darmo tylko sie mnorza jak myszy albo jak kruliki do tego potrzebuja kasy dlatego uderzyli w europe to sa kozojeby kazdy z nich ma w domu koze won z europy!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Erfurckie wyprawy krzyżowe, czyli reakcja na plany budowy meczetu w stolicy Turyngii

Niemiecki sektor górniczy jest 7-krotnie mniejszy niż polski, ale otrzymał 13-krotnie większą pomoc publiczną!