Austria. Patrol szariatu pobił mężczyznę, który bronił swojej żony i córki przed groźbami! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Austria. Patrol szariatu pobił mężczyznę, który bronił swojej żony i córki przed groźbami!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Oto nowa, multikulturowa Europa. W Austrii mężczyzna został pobity po tym jak zwrócił uwagę islamistom z tzw. “sharia patrol” aby nie grozili jego żonie i córce. Islamistom nie spodobał się ubiór Austriaczek pochodzenia czeczeńskiego. Dochodzimy do sytuacji, w której imigranci żyjący z pieniędzy europejskich podatników, mówią tymże podatnikom jak mają się zachowywać a nawet jak mają się ubierać na ulicach ich państwa. Jest to najlepszy przykład samobójczej polityki imigracyjnej Unii Europejskiej.

Cała sytuacja miała miejsce w Wiedniu, stolicy Austrii, gdzie na dzień dzisiejszy istnienie już kilka stref “no-go”, praktycznie całkowicie kontrolowanych przez radykalnych muzułmanów. Do tych miejsc bardzo rzadko wkracza austriacka policja. Porządku strzegą tam “patrole szariatu”, które powstają na terenie całej Unii Europejskiej. Są to nieformalne organizacje, kontrolujące przestrzeganie islamskiego prawa na terenach, na których obowiązuje europejskie prawo. Imigranci przybywający z krajów islamskich za nic mają prawa Niemiec, Szwecji czy Wielkiej Brytanii – dla nich liczy się jedynie prawo, które przywieźli ze sobą z własnego kraju. Europejczycy bardzo często są atakowali za nieprawidłowy ubiór, picie alkoholu czy nawet noszenie krzyżyka.

islamtwojwybor

Jak donosi dailymail.co.uk, islamskie patrole kontrolowały bary i kluby w jednej z wiedeńskich dzielnic aby sprawdzić czy muzułmanki są w nich należycie ubrane i czy zachowują się odpowiednio. Kiedy jednemu z Austriaków nie spodobało się, że islamskie bydło wprowadza własne zasady w jego ojczyźnie i ponadto atakuje jego żonę i córkę (pochodzenia czeczeńskiego) spróbował się przeciwstawić i wylądował w szpitalu.

Sprawa ta powiązana jest z wojną islamskich gangów, która od kilku tygodni ma miejsce na ulicach austriackich miast. W miniony weekend, w Wiedniu starło się ponad 50 młodych mężczyzn. Walczyli między sobą Afgańczycy i Czeczeni. W ruch poszły drewniane pałki i noże. Dwie osoby wylądowały w szpitalu a ich stan określany jest jako krytyczny. Sześciu Afgańczyków zatrzymała policja, zaś reszta zdołała uciec. Jak się okazało wszyscy zatrzymani mieszkali w ośrodku dla uchodźców. Najprawdopodobniej walka dotyczyła podziałów stref wpływów islamskich gangów.

 

Źródła: dailymail.co.uk – jihadwatch.org

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,711FaniLubię
18,053ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy