Aż 24% Polaków jest za przyjęciem 12 tysięcy islamskich imigrantów! Czy to możliwe? - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Aż 24% Polaków jest za przyjęciem 12 tysięcy islamskich imigrantów! Czy to możliwe?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

58% Polaków uznało, że rząd nie powinien słuchać się Unii Europejskiej w sprawie narzuconych kwot imigranckich. Duży jest jednak odsetek tych, którzy chcą, aby Polska uległa unijnej dyktaturze – 24% jest za przyjęciem 12 tysięcy imigrantów, których narzuca nam Unia Europejska. Tak wynika z badania Instytutu Pollster dla Se.pl.

Jak przypomina Super Express do końca tego roku Polska powinna według tych zaleceń przyjąć 400 muzułmańskich imigrantów, a Komisja Europejska za każdego nieprzyjętego imigranta chce nakładać na państwo, które będzie odmawiało przyjęcia imigrantów, karę w wysokości miliona złotych.

Za: dzienniknarodowy.pl

Mój komentarz: zwyczajnie nie wierzę, że aż 24% Polaków jest za przyjęciem islamistów do naszego państwa. Jeśli codziennie widzimy obrazy z Wielkiej Brytanii czy z Niemiec przedstawiające tamtejsze miasta wypełnione meczetami i tysiącami islamistów wnoszących okrzyki “Allahu akbar!”, to nawet w małych, lewackich móżdżkach warszawskich lemingów siedzących w rurkach w wegańskich restauracjach i popijających koktajle z jarmużu – powinno zapalić się światełko ostrzegawcze.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,234FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy