w

Aż 24% Polaków jest za przyjęciem 12 tysięcy islamskich imigrantów! Czy to możliwe?

58% Polaków uznało, że rząd nie powinien słuchać się Unii Europejskiej w sprawie narzuconych kwot imigranckich. Duży jest jednak odsetek tych, którzy chcą, aby Polska uległa unijnej dyktaturze – 24% jest za przyjęciem 12 tysięcy imigrantów, których narzuca nam Unia Europejska. Tak wynika z badania Instytutu Pollster dla Se.pl.

Jak przypomina Super Express do końca tego roku Polska powinna według tych zaleceń przyjąć 400 muzułmańskich imigrantów, a Komisja Europejska za każdego nieprzyjętego imigranta chce nakładać na państwo, które będzie odmawiało przyjęcia imigrantów, karę w wysokości miliona złotych.

Za: dzienniknarodowy.pl

Mój komentarz: zwyczajnie nie wierzę, że aż 24% Polaków jest za przyjęciem islamistów do naszego państwa. Jeśli codziennie widzimy obrazy z Wielkiej Brytanii czy z Niemiec przedstawiające tamtejsze miasta wypełnione meczetami i tysiącami islamistów wnoszących okrzyki „Allahu akbar!”, to nawet w małych, lewackich móżdżkach warszawskich lemingów siedzących w rurkach w wegańskich restauracjach i popijających koktajle z jarmużu – powinno zapalić się światełko ostrzegawcze.

https://www.youtube.com/watch?v=crmTTme34Dw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

„Murzyn” na indeksie słów zakazanych. Zmienią nazwy dzieł sztuki w muzeum w Kopenhadze!

Dlaczego salonowi dziennikarze nigdy nie poruszali tematu ojca Kwaśniewskiego a rodzinę A. Dudy prześwietlili kilka pokoleń wstecz?