Barbarzyństwo! Lewacka nienawiść wzrasta! Zniszczono grób rodziców prof. Krystyny Pawłowicz

0
29963

Pani poseł prof. Krystyna Pawłowicz jest jedną z najczęściej atakowanych osób po prawej stronie politycznej barykady. Tym razem lewicowe bojówki przesadziły i zaatakowały grób rodziców pani profesor. Nie mają żadnych zahamowań… 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: KOLEJNY SKANDAL! Dziennikarze „Faktu” byli pouczani przez Niemców jak pisać o polskim rządzie i opozycji

Oto wpis prof. Pawłowicz na Facebooku:

Kilka dni temu grób moich Rodziców został zniszczony przez oblanie czerwoną farbą. Zniszczenia grobowca są duże, gdyż piaskowiec głęboko wchłania wszelkie substancje i płyny. Zgłosiłam zdarzenie na Policję, która rozpoczęła postępowanie o znieważenie grobu, o którym mówi art. 262 KK. Postępowanie prowadzone jest z urzędu. Na cmentarzu nie ma monitoringu i trudno będzie ustalić sprawcę. Żaden inny grób na cmentarzu nie został uszkodzony.

Agresja sympatyków opozycji wyładowana na grobowcu moich Rodziców jest tym bardziej dla mnie niezrozumiała i bolesna, że Ojciec mój był przed wojną harcerzem, żołnierzem Armii Krajowej, a potem politycznym więźniem Obozu Koncentracyjnego Stutthof. Natomiast moja Mama była osobą wyjątkowej dobroci. Często razem stałyśmy nad tym właśnie grobem mojego Taty.

Atak na grób moich Rodziców odbieram to jako kolejny przejaw „walki” politycznej totalnej opozycji i jej – karmionych głęboką nienawiścią – sympatyków, do środowisk, które w 2015 r. demokratycznie wygrały wybory, tj. do PiS. Bezsilnej totalnej opozycji zostały już tylko barbarzyńskie metody atakowania zmarłych, ich pamięci i grobowców osób bliskich polityków PiS.

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here