BARDZO WAŻNA DEKLARACJA! "Armia musi być zdolna samodzielnie obronić Ojczyznę. I będzie" – zapowiada minister Macierewicz - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

BARDZO WAŻNA DEKLARACJA! “Armia musi być zdolna samodzielnie obronić Ojczyznę. I będzie” – zapowiada minister Macierewicz

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Borowej w województwie łódzkim upamiętniono obronę Gór Borowskich podczas kampanii wrześniowej roku 1939. Podczas uroczystości minister obrony narodowej Antoni Macierewicz stwierdził, że Polska musi mieć w przyszłości armię zdolną do samodzielnej obrony kraju.

Jak zauważył szef resortu, zdolność do samodzielnej obrony to warunek wpisany w polską konstytucję. Polityk PiS zapewnił jednocześnie, że zostanie on spełniony w trakcie rządów swojej formacji.

Zwrócił jednak uwagę na osoby wrogie wobec odbudowy silnej armii, w tym sceptycznych wobec Wojsk Obrony Terytorialnej. Zdaniem Antoniego Macierewicza to jednak właśnie WOT „spajają” armię i naród.

Jedność narodowa oraz siła wyrastająca ze wspólnego myślenia i działania Polaków ma być gwarantem sukcesu w obronie narodu i zapewnianiem mu bezpieczeństwa – powiedział podczas uroczystości upamiętniających bohaterską obronę Gór Borowskich minister Macierewicz.

Za: pch24.pl, źródło: tvp.info

Świetna zmiana! Decyzja resortów umożliwi wojskowe szkolenia na uczelniach. Chętnych nie brakuje!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy