w , ,

Bawaria: uchodźcy napastowali dziewczynki na festynie kościelnym!

W sobotę 9. września w niemieckim Hirschaid w Bawarii doszło do ohydnego przestępstwa seksualnego popełnionego przez imigrantów. Grupka przybyszów z Bliskiego Wschodu napastowała nieletnie dziewczęta na festynie kościelnym.

Ofiarą zboczeńców padły łącznie cztery nastolatki. Najpierw grupka imigrantów zaczepiła dwie 13-latki i jedną 16-latkę. Jeden z imigrantów obmacywał dziewczęta, a reszta po prostu się temu przypatrywała. Nieco później imigranci zaatakowali pod jednym z okolicznych mostów 17-latkę. Próbowali przytrzymać dziewczynę i niewykluczone, że planowali gwałt. Ofierze udało się na szczęście uciec.

ZOBACZ: Merkel i Schulz uznają islam za część niemieckiej kultury i grożą Europie Środkowej

Tego samego dnia, najprawdopodobniej po skardze złożonej znajomym i rodzinom przez napastowane dziewczęta, na festynie doszło do bójki. Niemcy próbowali zatrzymać głównego sprawcę molestowania, ale jego kamraci uwolnili go z użyciem przemocy. Cała grupa uciekła.

Zboczeńców policja zatrzymała w środę. Głównym podejrzanym jest 33-letni Irakijczyk, który stara się w Niemczech o azyl. Jego koledzy to mężczyźni w wieku od 16 do 20 lat, pochodzący z Syrii i Iraku. Wszyscy przebywają obecnie w areszcie śledczym.

Źródło: jungefreiheit.de, pch24.pl

https://prawicowyinternet.pl/szwedzka-gmina-kupila-mieszkania-za-14-milionow-koron-dla-jednego-imigranta-i-jego-trzech-zon/

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Premier Viktor Orban: Brukselscy biurokraci jedzą Sorosowi z ręki!

Film dokumentalny German Death Camps!