Bawaria: uchodźcy napastowali dziewczynki na festynie kościelnym!

0
7587

W sobotę 9. września w niemieckim Hirschaid w Bawarii doszło do ohydnego przestępstwa seksualnego popełnionego przez imigrantów. Grupka przybyszów z Bliskiego Wschodu napastowała nieletnie dziewczęta na festynie kościelnym.

Ofiarą zboczeńców padły łącznie cztery nastolatki. Najpierw grupka imigrantów zaczepiła dwie 13-latki i jedną 16-latkę. Jeden z imigrantów obmacywał dziewczęta, a reszta po prostu się temu przypatrywała. Nieco później imigranci zaatakowali pod jednym z okolicznych mostów 17-latkę. Próbowali przytrzymać dziewczynę i niewykluczone, że planowali gwałt. Ofierze udało się na szczęście uciec.

ZOBACZ: Merkel i Schulz uznają islam za część niemieckiej kultury i grożą Europie Środkowej

Tego samego dnia, najprawdopodobniej po skardze złożonej znajomym i rodzinom przez napastowane dziewczęta, na festynie doszło do bójki. Niemcy próbowali zatrzymać głównego sprawcę molestowania, ale jego kamraci uwolnili go z użyciem przemocy. Cała grupa uciekła.

Zboczeńców policja zatrzymała w środę. Głównym podejrzanym jest 33-letni Irakijczyk, który stara się w Niemczech o azyl. Jego koledzy to mężczyźni w wieku od 16 do 20 lat, pochodzący z Syrii i Iraku. Wszyscy przebywają obecnie w areszcie śledczym.

Źródło: jungefreiheit.de, pch24.pl

Szwedzka gmina kupiła mieszkania za 14 milionów koron dla jednego imigranta i jego trzech żon!

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here