Bawaria: wzrost przestępstw seksualnych popełnianych przez azylantów. O 91 proc.! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

Bawaria: wzrost przestępstw seksualnych popełnianych przez azylantów. O 91 proc.!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W pierwszych sześciu miesiącach 2017 liczba zarejestrowanych przestępstw seksualnych w Bawarii wzrosła o 48 procent w porównaniu z tym samym okresem 2016 r. Jak wynika z danych bawarskiego ministerstwa spraw wewnętrznych, o 91 proc. wzrosła liczba przestępstw popełnianych przez azylantów.

Opublikowany w środę raport stanowi, że w pierwszej połowie 2017 r. zarejestrowano 685 przestępstw seksualnych.

Ministerstwo podkreśla, iż w 126 przypadkach o dokonanie gwałtów, napaści seksualnych podejrzewa się azylantów. Pozostałych przestępstw mieli dopuścić się rodzimi mieszkańcy.

Przestępczość seksualna ze strony osób ubiegających się o azyl wzrosła aż o 91 procent w ciągu roku. Dane te dotyczą gwałtów, napaści seksualnych, ekshibicjonizmu, przymusowej prostytucji i nielegalnego rozpowszechniania materiałów pornograficznych.

Dziennikarka „Süddeutsche Zeitung”, Ulrike Heidenreich zauważyła, że w Bawarii radykalnie zmieniło się podejście kobiet względem uchodźców w stosunku do tego, co było jeszcze w 2015 r. „Gdy kobiety napotykają na swej drodze grupę męskich uchodźców, zawsze mają poczucie zagrożenia” – pisze.

Polityczna poprawność po francusku: islamista chciał odciąć rolnikowi głowę, ale dla francuskich służb to nie terroryzm.

“Obawiają się, że sposób ich ubierania wysyła zły sygnał. To niedopuszczalne. Wolność ubierania się i poruszania się według własnych potrzeb nie podlega jakiejkolwiek dyskusji” – zastrzegła.

Heidenreich wspomina kilka przypadków napaści na tle seksualnym z poprzedniego tygodnia w Bawarii, których mieli się dopuścić uchodźcy. W niedzielę aresztowano dwóch Afgańczyków, którzy zgwałcili nastolatkę wracającą ze szkoły w Monachium. W północnej Bawarii trzy osoby ubiegające się o azyl aresztowano za seksualne nękanie dziewczynki na parafialnym festynie. W Rosenheim azylant zgwałcił uprawiającą jogging kobietę. Sześciu z siedmiu mężczyzn deportowanych niedawno z Bawarii do Afganistanu, było notowanych w policyjnych kartotekach za napaści na tle seksualnym. Heidenreich konstatuje, że “prawa kobiet są tak samo ważne, jak uchodźców”.

Ale w tej samej gazecie Matthias Drobiński przekonuje, że statystyki przestępcze nie powinny być w ogóle brane pod uwagę. Wyjaśnia, że po masowych atakach seksualnych w Kolonii na przełomie 2015 i 2016 r. stworzono szerszą definicję przestępstwa seksualnego, stąd – zdaniem Drobińskiego – zgłoszono ich więcej.

Skrytykował też bawarskie ministerstwo spraw wewnętrznych za wstępne zgłaszanie naruszeń i rzekomy wzrost liczby samych gwałtów o 50 procent. Tłumaczy też, by się nimi nie sugerować, wydając ogólny sąd o rzekomych przestępstwach seksualnych azylantów w całych Niemczech.

Podkreśla, że statystyki z Bawarii „niekoniecznie odzwierciedlają zjawisko ogólnokrajowe.” Powołuje się na oficjalne dane z Nadrenii Północnej-Westfalii, które – poza Bawarią – jako jedyny land opublikowało podobne dane. Pisze też – nie wiadomo na jakiej podstawie – że w dużych zachodnich landach napaści seksualne spadły w pierwszej połowie 2017 r. w stosunku do ostatnich sześciu miesięcy 2016 r.

– Niemki są obecnie mniej narażone na przemoc seksualną niż 20 lat temu. Twierdzenie, że kobiety nie mogą samotnie spacerować po zmroku jest obiektywnie fałszywe – upiera się ku zdumieniu wielu kobiet Christian Walburg, kryminolog z Uniwersytetu w Münster.

Od 2015 r. ponad milion uchodźców przybyło do Niemiec. Dwie trzecie osób ubiegających się o azyl stanowią – nie kobiety czy dzieci – lecz mężczyźni. Jednocześnie jedna czwarta osób ubiegających się o azyl jest w wieku od 18 do 30 lat.

Źródło: thelocal.de, pch24.pl

Salaficki kaznodzieja, który chciał „nawracać” Polaków na islam, trafi do więzienia

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,248FaniLubię
17,844ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy