w

Beata Kempa: Pamiętam jak PO wyśmiewała przekop. Dziś muszą przeprosić [WIDEO]

Fot. Twitter

Beata Kempa pokusiła się na antenie TVP INFO o podsumowanie działań opozycyjnych w kontekście przekopu Mierzej Wiślanej. Przypomniała ona, jak politycy Platformy Obywatelskiej wyśmiewali tę inwestycję. Zdaniem posłanki Solidarnej Polski przyszedł czas na przeprosiny i przyznanie się do własnego błędu. Dodała również, że ukończenie tak strategicznej realizacji ma wielkie znaczenie w obliczu toczącej się wojny na Ukrainie, której konsekwencje ponosi cała Europa, włącznie z naszym krajem.

– Pamiętam, jak Platforma Obywatelska obśmiewała. Kiedy mówili, że łopatką będzie przekopywana ta Mierzeja. Dzisiaj muszą połknąć własne języki i przeprosić. Zwykłe słowo przepraszam. – powiedziała Kempa.

– Uważam, że to jest nie tylko kwestia gospodarcza, suwerenna, kwestia dotycząca ochrony naszych granic. To przede wszystkim dzisiaj – kiedy jesteśmy w stanie wojny, bo ponosimy skutki tej wojny i działań Rosjan – mówimy Putinowi dość. Donald Tusk proponował obściskiwanie się z Putinem na molo sopockim. Pani Róża Thun mówiła: przecież możemy Rosjan pytać, w każdej chwili mamy możliwość przepłynięcia. Uważam, że nie tędy droga. – dodała posłanka Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Śpiewak łapie się za głowę po słowach radnej KO: Boże, ja w to nie wierzę [WIDEO]

Marcin Romanowski: Eurokraci są nastawieni na bandyckie metody jak szantaż