Belgia: OD TEGO SIĘ ZACZĘŁO! Narodowiec jednym ciosem nokautuje lewaka! Zobacz WIDEO! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 7 lipca, 2020

Belgia: OD TEGO SIĘ ZACZĘŁO! Narodowiec jednym ciosem nokautuje lewaka! Zobacz WIDEO!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W niedzielę ponad 450 osób pojawiło się na Place de la Bourse w Burkseli i wznosiło hasła: „Muzułmanie, terroryści”, „Jesteśmy u siebie”. Byli to kibice, którzy chcą bronić Belgii przed napływem islamistów. Walkę z nimi stoczyła nie tylko policja ale również lewackie organizacje domagające się przyjmowania imigrantów.

Telewizja CBC News nagrała przedstawiciela środowisk lewicowych, który stwierdził, że może decydować co wolno głosić belgijskim narodowcom i próbował im odebrać baner. Okazało się, że jeden z protestujących w obronie swojego kraju, bardzo szybko pokazał mu co sądzi o jego opiniach. Hipsterskie okularki poleciały w siną dal. No cóż, jak widać niektórym głupotę trzeba wybić z głowy.

Jeśli ktoś mówi, że w Polsce jest zagrożona demokracja to należy mu pokazać takie wydarzenia:

Skoro takie jawnie antypolskie dziady mogą swobodnie protestować, kibice ich nie biją, policja nikogo nie prowokuje to zdaje mi się, że jesteśmy przykładem dla całej Europy.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,831FaniLubię
18,077ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy