Belgia: OD TEGO SIĘ ZACZĘŁO! Narodowiec jednym ciosem nokautuje lewaka! Zobacz WIDEO!

8
3294

W niedzielę ponad 450 osób pojawiło się na Place de la Bourse w Burkseli i wznosiło hasła: „Muzułmanie, terroryści”, „Jesteśmy u siebie”. Byli to kibice, którzy chcą bronić Belgii przed napływem islamistów. Walkę z nimi stoczyła nie tylko policja ale również lewackie organizacje domagające się przyjmowania imigrantów.

Telewizja CBC News nagrała przedstawiciela środowisk lewicowych, który stwierdził, że może decydować co wolno głosić belgijskim narodowcom i próbował im odebrać baner. Okazało się, że jeden z protestujących w obronie swojego kraju, bardzo szybko pokazał mu co sądzi o jego opiniach. Hipsterskie okularki poleciały w siną dal. No cóż, jak widać niektórym głupotę trzeba wybić z głowy.

Jeśli ktoś mówi, że w Polsce jest zagrożona demokracja to należy mu pokazać takie wydarzenia:

Skoro takie jawnie antypolskie dziady mogą swobodnie protestować, kibice ich nie biją, policja nikogo nie prowokuje to zdaje mi się, że jesteśmy przykładem dla całej Europy.

Komentarze:

komentarzy

8 COMMENTS

  1. No to gościu będzie miał przypał za tego strzała i to nie mały. W Belgii i na zachodzie za takie “głupoty” się pokutuje bardziej niż Polsce…

  2. No trzeba być dumnym i bohaterskim żeby przywalić tak komuś z zaskoczenia. Prawdziwy bohater i nadzieja Europy. Mam nadzieję ze dostanie z 5 lat za pobicie.

    • mam nadzieje że islamista dobrze cie poreza, a twoja starą, siostrę czy żonę zgwałci zanim zamorduje :) KODeina i poskacz sobie z UBekami

      • Nadal nie rozumiesz ze system społeczny to system naczyń połączonych? Większa agresja spotka się w przyszłości z większa agresja drugiej strony. Następnym razem to ty możesz dostać strzała i wtedy zobaczymy czy nadal będziesz tak się cieszył. Twoje podejście jest charakterystyczne dla młodych niedoświadczonych życiowo ludzi. Z wiekiem przychodzi wiedza że jeżeli ty kogoś lejesz to w końcu też będziesz lany. A akurat nikt nie lubi dostawać batów. Po to tworzy się cywilizację żeby nie rozwiązywać problemów pałą i dzidą. Jak widać nie wyszedłeś z tego etapu.

    • A jakim trzeba być, żeby pchać się między ludzi o odmiennych poglądach, wyzywać ich, prowokować i szarpać się z nimi żeby im wyrwać z rąk baner? Mówisz, że dostał z zaskoczenia? Ciekawą masz definicję zaskoczenia ;)

  3. Wymowna jest bierność kolesi o których tak naprawdę idzie, prawda jest taka że niektórzy ludzie zaczynają cię szanować gdy widzą że idzie za tobą większa przemoc… to smutne bo tak być nie powinno ale jeżeli ta metoda działa…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here