Belgia: Syn imama śpiewa modlitwę o mordowaniu chrześcijan. "Zamknąć go!" - mówi burmistrz miasteczka [wideo] - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

Belgia: Syn imama śpiewa modlitwę o mordowaniu chrześcijan. “Zamknąć go!” – mówi burmistrz miasteczka [wideo]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Nagranie to zszokowało opinię publiczną w Belgii, nie tylko ze względu na charakter pieśni, ale przede wszystkim ze względu na osobę, która jest bohaterem tego nagrania. Jest to bowiem 15-letni syn imama z Dison, Shaya Alami, który otrzymał już jakiś czas temu nakaz opuszczenia terytorium Belgii do którego się nie zastosował.

Jak widać, jednak nie tylko sam imam powinien opuścić Belgię, ale również jego synalek, który wraz z kolegą maszerował uliczkami belgijskiego miasteczka Verviers i śpiewał pieśń nawołującą do mordowania chrześcijan.

Burmistrz miasteczka Muriel Targnion w którym zostało wykonane nagranie nie ma wątpliwości, że nastolatkowie stanowią zagrożenie. “Aresztować ich” – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami. I dodała:
– Czy mamy czekać na to, aż zrobią jakiś zamach? Oni mogą potencjalnie popełnić przestępstwo. Uważam więc, że takie osoby powinniśmy prewencyjnie aresztować.

W pieśni modlitwy wykonywanej przez młodego islamistę, którego nagrał jego kolega, padają m.in. prośby do Allaha, aby wspierał mudżahedinów w walce z niewiernymi, aby zginęli wszyscy chrześcijanie, aby zostali unicestwieni co do jednego.
O Allahu, zabij ich wszystkich. Nie pozostaw żadnego przy życiu” – śpiewał sobie synalek imama maszerując uliczką Verviers.
Sprawą nagrania zajęła się już belgijska prokuratura generalna.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,253FaniLubię
17,838ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy