Biedroń o zamachu w Orlando: „Takich radykałów mamy także w Polsce”. Ilu zabili? Nie mówi. - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 7 lipca, 2020

Biedroń o zamachu w Orlando: „Takich radykałów mamy także w Polsce”. Ilu zabili? Nie mówi.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Po islamistycznym zamachy terrorystycznym do jakiego doszło w Orlando w Stanach Zjednoczonych polska lewica usilnie próbuje ugrać coś dla siebie hasłem „homofobii”. Do szeregu krytyków polskiej prawicy dołączył aktywista homoseksualny i prezydent Słupska Robert Biedroń, który w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” skomentował wydarzenia za oceanem.

W nocy z soboty na niedzielę terrorysta powiązany z ISIS napadł na nocny klub dla członków subkultury LGBT i zamordował co najmniej 50 osób, raniąc 53 uczestników imprezy. Chociaż atak islamisty na homoseksualistów w Stanach Zjednoczonych nie ma nic wspólnego z polską prawicą i tutejszą „homofobią”, lewacy próbują w Polakach wzbudzić wstyd i poczucie winy za zamach do jakiego doszło w USA. Być może jest to próba zahamowania wzrostu popularności prądów prawicowych, który wiąże się ze wzrostem islamskiego zagrożenia w Europie. Jednak zarówno prof. Jan Hartman jak i Robert Biedroń swoimi wypowiedziami narazili się na śmieszność. (ZOBACZ JAK HARTMAN SKOMENTOWAŁ ZAMACH W ORLANDO).

Bagatelizujemy przemoc i chowamy głowę w piasek, udając, że problem homofobii nie istnieje. Szeroko otwieram oczy, gdy słyszę komentarze skrajnie prawicowych i religijnych działaczy mówiących o sprawcy: „To był islamista”. Nie musimy daleko szukać, mamy takich radykałów także u nas w Polsce. To oni rzucają kamieniami, obrażają, biją. Nie widzę żadnej różnicy między religijnym radykalizmem islamistów, a niektórych chrześcijan – powiedział w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” aktywista LGBT, a obecnie prezydent Słupska Robert Biedroń.

Ilu homoseksualistów zamordowali ostatnio polscy chrześcijanie? Tego w wywiadzie Biedroń nie mówi. Mówi za to, że nie widzi różnicy między islamistami, a niektórymi chrześcijanami. Tym samym aktywista dopuszcza się tego, z czym – jak sam głosi – walczy. Biedroń dyskryminuje i dopuszcza się chrystianofobii, która na świecie zbiera krwawe żniwo. O tym niestety „tolerancyjny” włodarz Słupska milczy.

Za: pch24.pl, źródło: gazeta.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,831FaniLubię
18,077ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy