w

Brawo PiS! Historyczna “falanga” nie będzie w Polsce znakiem zakazanym! Znika z policyjnych szkoleń przeciw ksenofobii!

Za Facebook Marsz Niepodległości. Celowo nie umieszczam zdjęcia falangi aby nie zostać zbanowanym, kolejny raz, przez administrację Facebooka!

To koniec dyskryminacji polskich narodowców, to koniec dyskryminacji polskiej myśli narodowej! W czasie rządów Platformy Obywatelskiej i PSL zatrzymywano za noszenie znaku “falangi” ponieważ od 2012 roku falanga umieszczona była w poradniku do materiałów szkoleniowych Biura Służby Kryminalnej Komendy Głównej „Przestępstwa z nienawiści” obok wybranych symboli rasistowskich, m.in. swastyki i krzyża Ku Klux Klanu.

Jak ustaliła „Rzeczpospolita”, wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński wycofał materiały szkoleniowe, które mówiły o falandze. Dotychczas osoby o poglądach narodowych były dyskryminowane i ścigane a członkowie lewackich organizacji bez żadnych problemów mogli nosić komunistyczne koszulki np. z Che Guevarą czy z sierpem i młotem. 

Symbole

Adam Andruszkiewicz, poseł Kukiz’15 i prezes Młodzieży Wszechpolskiej, kilka miesięcy temu wysłał interpelację do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Skrytykował tam szkolenie organizowane przez policję dla uczniów w Tarnobrzegu, gdzie obok nazistowskich symboli zademonstrowano falangę.

Z otrzymanej odpowiedzi wynika, że na polecenie wiceministra Zielińskiego wycofano z użytku poradnik „Przestępstwa z nienawiści”, ponieważ: „Poprzedni system szkoleń, zawarty w materiale pomocniczym, mógł sprzyjać kształtowaniu postaw niechętnych wobec niektórych środowisk. Tymczasem zadaniem policji jest zapewnić bezpieczeństwo wszystkim obywatelom”

ZOBACZ: Piosenki Polskich Narodowców oraz moje wideo na temat dyskryminacji ONRu i ks. Jacka Międlara:

https://www.youtube.com/watch?v=ZjVgRjG0KlU

Co cieszy najbardziej? Fakt, że wszystkie media, które nie chcą silnej, wielkiej Polski wylewają swoje żale na decyzję Prawa i Sprawiedliwości:

NaTemat.pl: “PiS daje przyzwolenie na szerzenie się mowy nienawiści. Taki wniosek można wyciągnąć ze zmian w szkoleniu policjantów. Z listy symboli powiązanych z mową nienawiści zniknęła falanga, czyli symbol ONR. I to pomimo, że ostatnio doszło do kilku incydentów związanych z tą organizacją.”

Wyborcza.pl: “To symbol obciążony historycznie. Przedwojenny ONR został rozwiązany w 1934 r. za podżeganie do nienawiści.”

Fakt.pl: “Faszyści wśród narodowców są bezkarni.”

Skoro portal Tomasza Lisa, gazeta Adama Michnika i gazeta o całkowitym niemieckim kapitale coś krytykują, to musi być to dobre dla Polski. Brawo Prawo i Sprawiedliwość! Tego typu działania można określić mianem DOBREJ ZMIANY!

"Falanga walczy, Falanga czuwa, Falanga Wielką Polskę wykuwa!"
“Falanga walczy, Falanga czuwa, Falanga Wielką Polskę wykuwa!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Polska może być supermocarstwem – wywiad z Maxem Kolonko

Muzułmanie mogą się poczuć “dotknięci” przebraniem kibiców za krzyżowców podczas Euro 2016