Brawo PiS! Historyczna “falanga” nie będzie w Polsce znakiem zakazanym! Znika z policyjnych szkoleń przeciw ksenofobii!

0
30168

To koniec dyskryminacji polskich narodowców, to koniec dyskryminacji polskiej myśli narodowej! W czasie rządów Platformy Obywatelskiej i PSL zatrzymywano za noszenie znaku “falangi” ponieważ od 2012 roku falanga umieszczona była w poradniku do materiałów szkoleniowych Biura Służby Kryminalnej Komendy Głównej „Przestępstwa z nienawiści” obok wybranych symboli rasistowskich, m.in. swastyki i krzyża Ku Klux Klanu.

Jak ustaliła „Rzeczpospolita”, wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński wycofał materiały szkoleniowe, które mówiły o falandze. Dotychczas osoby o poglądach narodowych były dyskryminowane i ścigane a członkowie lewackich organizacji bez żadnych problemów mogli nosić komunistyczne koszulki np. z Che Guevarą czy z sierpem i młotem. 

Symbole

Adam Andruszkiewicz, poseł Kukiz’15 i prezes Młodzieży Wszechpolskiej, kilka miesięcy temu wysłał interpelację do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Skrytykował tam szkolenie organizowane przez policję dla uczniów w Tarnobrzegu, gdzie obok nazistowskich symboli zademonstrowano falangę.

Z otrzymanej odpowiedzi wynika, że na polecenie wiceministra Zielińskiego wycofano z użytku poradnik „Przestępstwa z nienawiści”, ponieważ: „Poprzedni system szkoleń, zawarty w materiale pomocniczym, mógł sprzyjać kształtowaniu postaw niechętnych wobec niektórych środowisk. Tymczasem zadaniem policji jest zapewnić bezpieczeństwo wszystkim obywatelom”

ZOBACZ: Piosenki Polskich Narodowców oraz moje wideo na temat dyskryminacji ONRu i ks. Jacka Międlara:

Co cieszy najbardziej? Fakt, że wszystkie media, które nie chcą silnej, wielkiej Polski wylewają swoje żale na decyzję Prawa i Sprawiedliwości:

NaTemat.pl: “PiS daje przyzwolenie na szerzenie się mowy nienawiści. Taki wniosek można wyciągnąć ze zmian w szkoleniu policjantów. Z listy symboli powiązanych z mową nienawiści zniknęła falanga, czyli symbol ONR. I to pomimo, że ostatnio doszło do kilku incydentów związanych z tą organizacją.”

Wyborcza.pl: “To symbol obciążony historycznie. Przedwojenny ONR został rozwiązany w 1934 r. za podżeganie do nienawiści.”

Fakt.pl: “Faszyści wśród narodowców są bezkarni.”

Skoro portal Tomasza Lisa, gazeta Adama Michnika i gazeta o całkowitym niemieckim kapitale coś krytykują, to musi być to dobre dla Polski. Brawo Prawo i Sprawiedliwość! Tego typu działania można określić mianem DOBREJ ZMIANY!

"Falanga walczy, Falanga czuwa, Falanga Wielką Polskę wykuwa!"
“Falanga walczy, Falanga czuwa, Falanga Wielką Polskę wykuwa!”

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here