w ,

BRAWO! Policja ujęła sprawców profanacji pomnika Chrystusa przy Bazylice Św. Krzyża! Lament anarchistów!

“Policja ujęła sprawców ataku na pomnik Chrystusa przy Bazylice Św. Krzyża. Co interesujące do koleżanki chuliganów zadzwoniła bezpośrednio podległa Rafałowi Trzaskowskiemu Aldona Machnowska-Góra z ofertą POMOCY ze strony ratusza…” – pisze na Twitterze wiceminister Sebastian Kaleta.

Na profilu “Miłość nie wyklucza” pojawił się wpis broniący chuliganki: “EDIT, godzina 12.00: aktywistki zostały zatrzymane w sprawie związanej z zamieszczeniem tęczowej flagi na pomnikach w Warszawie. Powtórzmy. Siedzą na dołku, zgarnięte bez słowa wytłumaczenia, w związku z tym, że kilka pomników przez chwilę miało na sobie tęczową flagę. Wczoraj wieczorem ponownie zatrzymano Margot, a dziś rano Łanię – osoby z kolektywu Stop Bzdurom. Margot i Łania mają opiekę prawną, w tym momencie najlepsze, co możemy zrobić jako społeczność, to mówić o ich zatrzymaniach jak najgłośniej – policja i prokuratura muszą wiedzieć, że patrzymy im na ręce, że nie są w swoich działaniach bezkarne”.

Na profilu anarchistycznej organizacji “Stop Bzdurom” pojawiają się kolejne wpisy. Anarchiści są wyraźnie oburzeni tym, że osoby, które złamały prawo, naklejały wulgarne napisy na pomniki w centrum Warszawy, zostały zatrzymane: “Edit: wszystkie osoby są zaopiekowane prawnie. Łania została przewieziona na Wilczą. ZATRZYMAŃ CIĄG DALSZY! Podaj dalej! Tym razem Łania została zatrzymana. Oczywiście policja nie podaje powodu. Jednej z członkiń kolektywu antyrepresyjnego SZPIL(A), która pomaga w sprawie policja przeszukuje mieszkanie”

>Zniszcz cudzą własność (imiennie busa, wyłamując lusterka, zdzierając baner, demontując tablice)>Wdaj się w bójkę z…

Opublikowany przez Bawra Aondo-Akaa Niedziela, 28 czerwca 2020

Jeśli ktoś zapomniał co tuż przed rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego anarchistki wieszały na pomnikach, to przypominamy:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Przez lata gwałcili dziecko i to nagrywali! Absurdalnie niskie wyroki dla zwyrodnialców!

Mroczny spisek LGBT [WIDEO]