Brutalne pobicie w Płońsku. Mężczyznę kopano po głowie [WIDEO]

0
9944

Do awantury i bijatyki doszło w piątek późnym wieczorem w Płońsku (Mazowieckie). Przed Miejskim Centrum Kultury poszkodowany został nieznany mężczyzna. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane na kamerach monitoringu. Policja poszukuje pobitego, ponieważ nikt nie zgłosił informacji o zdarzeniu.

Na nagraniu z monitoringu widać, jak dochodzi do awantury w grupie młodych mężczyzn, a następnie jeden z nich jest powalony na ziemię i brutalnie kopany po głowie. Do pobicia doszło na ulicy Karulaka.

Funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce w związku z młodzieżą pijącą alkohol w pobliżu klubu. Gdy dotarł tam patrol, nikogo już nie było. Nie zgłaszano informacji o pobiciu.

– Dopiero w niedzielę dowiedzieliśmy się o filmie. Został opublikowany na portalu społecznościowym. Zarówno pokrzywdzony, jak i świadkowie nie zgłosili się do nas – mówi TVP Info sierż. szt. Kinga Drężek-Zmysłowska, rzeczniczka Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku.

– Podjęliśmy własne czynności, żeby ustalić tożsamość sprawcy i pokrzywdzonego. Wyjaśniamy incydent – dodaje. Dla dobra postępowania policja nie przedstawiła szczegółów sprawy.

Za: TVP Info

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here