Brytyjczycy boją się muzułmańskich imigrantów więc leją polskich. Pobili kolejnych dwóch Polaków! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Brytyjczycy boją się muzułmańskich imigrantów więc leją polskich. Pobili kolejnych dwóch Polaków!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Coraz częściej słyszy się o atakach na Polaków mieszkających na Wyspach. Liczba tego typu informacji wzrosła wraz z ogłoszeniem wyniku Brexitu. Wszystko wskazuje na to, że frustrację czy niechęć do imigrantów, niektórzy Brytyjczycy wyładowują właśnie na naszych rodakach, a nie np. na imigrantach muzułmańskich. Tych omijają z daleka.

– Angole ich nie znoszą, ale pękają. Widzę nawet w pracy, jak my sobie grubo – jak na tutejsze warunki – żartujemy z muslimów – a Angole tylko, gdy jest białe, zaufane towarzystwo.

I dodaje, że Polacy żartują sobie wprost z muzułmańskich imigrantów, a ci się im odcinają:
– Na porządku dziennym jest, że powiemy Somalowi – z uśmiechem, ale jednak – “terrorist”. Przechodzą jakieś przycinki do Ramadanu czy nawet seksu z kozą. Oni nam się nieraz odgryzają i generalnie jest dużo śmiechu. Angole na to, by się w życiu nie odważyły.

Czy to oznacza, że przećwiczeni w politycznej poprawności Brytyjczycy, będę dopuszczali się jeszcze większej liczby napaści na Polaków? Zaledwie kilkanaście godzin po tym jak przeszedł w niedzielę marsz milczenia w związku z zamordowaniem w Harlow Polaka, w tym samym mieście ok. 3.00 w nocy pod jednym z pubów, gdzie 4-5 Anglików pobiło dwóch naszych rodaków, którzy trafili do szpitala.
W związku z tą niepokojąco narastającą falą agresji, a przede wszystkim coraz częstszych napaści w różnej formie, do Wielkiej Brytanii udali się dzisiaj przedstawiciele polskich władz z ministrami spraw zagranicznych, spraw wewnętrznych i ministrem sprawiedliwości na czele.

Przypomnijmy tylko niektóre wcześniejsze incydenty. Tuż po ogłoszeniu wyniku referendum dotyczącego Brexitu, na fasadzie polskiego centrum kulturalnego w Londynie pojawiły się wulgarne napisy. W lipcu media donosiły o podpaleniu altanki przydomowej w Plymouth. Sprawcy na miejscu zostawili list z jasnym przesłaniem i groźbą, jeżeli Polacy nie zastosują się do tego przesłania: “Wracajcie do swojego pier… kraju. Następna będzie twoja rodzina”. Również w lipcu doszło do ataku na dom Polaków mieszkających w Bristolu. Sprawcy wybijali szyby i malowali sprayem napisy na drzwiach. Dom Polaków był jednym z czterech domówi imigrantów, który spotkał taki los.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,490FaniLubię
18,035ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy