w ,

Bułgaria może zablokować negocjacje z Turcją! Oby! Z terrorystami nie powinno się negocjować!

Premier Bułgarii ostrzega Donalda Tuska. W liście do przewodniczącego Rady Europejskiej Bojko Borysow domaga się gwarancji ochrony granic. Jeśli tak się nie stanie, Bułgaria zablokuje porozumienie pomiędzy UE i Turcją w sprawie migracji.

„Nie należy skupiać się wyłącznie na ochronie granicy morskiej między Grecją i Turcją, ponieważ kierunek, w którym mogą ruszyć migranci (po jej ewentualnym zamknięciu), jest nieprzewidywalny. Negocjacje z Ankarą powinny uwzględnić również lądową i morską granicę Bułgarii z Turcją” – zauważył w liście szef bułgarskiego rządu.

„Bułgaria nie jest gotowa zaakceptować jedynie częściowego zaangażowania Turcji, dotyczącego wyłącznie Morza Egejskiego i greckich wysp, ponieważ doprowadzi to prawdopodobnie do otwarcia nowych szlaków migracyjnych” – podkreślił Borysow.

Kilka miesięcy temu na granicy bułgarskiej padły pierwsze strzały do osób nielegalnie przekraczających granicę i stanowiących realne zagrożenie dla obywateli. Z liberalnych mediów słyszymy, że „uchodźcy w Bułgarii są źle traktowani”. Czy Bułgaria staje się kolejnym państwem (po Węgrzech), które stanie na straży europejskich granic? W stosunku do napływu nielegalnych imigrantów islamskich nie można mieć skrupułów. To jest wojna o naszą cywilizację!

Aktualnie… wojna którą przegrywamy, zobaczcie zachowanie policji w stosunku do islamistów:

Grecka policja kontra imigranci.

I tak właśnie upada Europa :_) Grecka policja kontra imigranci. Obserwuj mnie na YouTube:YouTube PrawicowyInternet: http://bit.ly/1hi2XbN!

Opublikowany przez Nie chcę islamizacji Polski na 11 marca 2016

Warto przypomnieć o tej mapce, wedle której już od wiosny, imigranci ruszą do Niemiec przez Polskę:
12832328_1032791183431215_4621791189168726135_n

Jakim państwem jest Turcja?
https://www.youtube.com/watch?v=iJPTzHE1atM

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Trybunał najpierw pisze wyrok z uzasadnieniem, a dopiero później wysłuchuje strony podczas rozprawy, czy to normalne?

Ballada na temat zbrodni UPA w klasztorze dominikańskim w Podkamieniu