Pierwszy nielegalny imigrant zastrzelony przy próbie przekroczenia granicy z Bułgarią.

14
52274

Mężczyzna zginął po tym jak bułgarska Straż Graniczna oddała strzały ostrzegawcze podczas przepychanki na granicy pomiędzy Bułgarią a Turcją. Incydent miał miejsce w południowo wschodniej części Bułgarii, niedaleko miasteczka Sredets. Minister Spraw Wewnętrznych Bułgarii poinformował, że był to Afgańczyk: “duża grupa nielegalnych imigrantów próbowała przekroczyć granicę bułgarską od strony Turcji, jeden z mężczyzn został postrzelony i zmarł w drodze do szpitala”. 

Ponad 50 imigrantów przekraczających granicę zostało nakrytych przez patrol składający się z dwóch strażników granicznych oraz policjanta. Przy próbie zatrzymania doszło do szarpaniny i jeden z imigrantów został postrzelony. Europejskie media tłumnie podniosły alarm: “jak tak można?!”, “mordercy z Bułgarii!”

PanstwoGraniceTommy-Robinson

Kompletnie nie rozumiem takiej logiki. Po pierwsze, jak 50 nielegalnych imigrantów przedostało się przez całą Turcję? Nasz “turecki przyjaciel” może zapewnia im transport? Po drugie, jeśli ktoś nielegalnie przekracza granicę państwa, które masz ochraniać, jeśli jest potencjalnym zagrożeniem dla jego mieszkańców to pierwsze co robisz w przypadku nieposłuszeństwa przy aresztowaniu to strzał. Zupełnie nie obchodzą mnie argumenty typu: “ale to przecież ludzie”. To są wrogowie naszej cywilizacji, którzy zbrodnie (zamachy terrorystyczne) i moralnie (gwałty na kobietach, życie za pieniądze europejskich podatników) próbują zniszczyć Europę. Nie sądzę aby mój dziadek walczący w II wojnie światowej zastanawiał się przed oddaniem strzału do Niemca. To jest wojna cywilizacji i im prędzej europejskie lewactwo to sobie uzmysłowi, tym większe szanse Europa będzie miała aby się podnieść z kolan. 

Oczywiście, jak przystało na Europę, prokuratura w Burgas wszczęła śledztwo w sprawie postrzału i jak przystało na Europę, 49 nielegalnych, islamskich imigrantów pojedzie żreć za pieniądze europejskich podatników, a funkcjonariusz straci pracę i pójdzie siedzieć…

Źródło: http://www.theguardian.com/

 

 

Komentarze:

komentarzy

14 COMMENTS

 1. Tylko sprawa trochę nieaktualna. Sytuacja owszem miała miejsce, tylko że w październiku zeszłego roku.
  Do tego miała miejsce nie przy próbie przekraczania granicy, ale w głębi terytorium Bułgarskiego (ponad 40 km od granicy z Turcją).

 2. Gdybyśmy od początku bronili granic tak, jak one powinny być bronione, problem najazdu islamskiego pewnie by nie istniał. Debilni rządzący zniszczą całą Europę.

 3. No ja pierdzielę, lewaki powinni zawisnąć na szubienicy, co te lewicowe śmieci od nich chcą, oni tylko swojej granicy bronili!

 4. […] Przedstawione na filmie sceny działy się wiosną-latem, czy najbliższe miesiące, zwiększenie temperatur będą sprzyjać większemu napływowi imigrantów? oczywiście! W zeszłym roku otrzymywaliśmy liczne informacje o gwałtach we Włoszech, o protestach imigrantów bo nie smakował im „monotonny makaron”. Sądzę, że tegoroczne lato przejdzie do historii jako fizyczne zderzenie dwóch kultur – roszczeniowych imigrantów i europejskiej policji/wojska bojących się wystrzelić do nich z własnej broni, w obawie o oskarżenie o „rasizm”. Pierwszy nielegalny imigrant zastrzelony przy próbie przekroczenia granicy z Bułgarią. […]

 5. I bardzo dobrze! Brawo za świetny artykuł! Krótko, zwięźle i na temat!
  Tak powinno być, bo przecież gdyby miało być inaczej nie byłoby podziału światu na kraje, poszczególne kontynenty, a od tego właśnie chyba są strażnicy graniczni, by pilnowali aby żadne nieproszone bydło nie wdzierało się na teren bez pozwolenia – jeśli prośby i krzyki nie pomagają, osoba broniąca granicy ma prawo wydać strzał. Niech tylko któryś chrześcijanin wkroczy na Islamskie ziemie, a niech spróbuje to zrobić z krzyżem w ręce czy różańcem na szyi – od razu straci głowę i nikt nie będzie wszczynał z tego powodu afery krzycząc “jak tak można?!” Oni codziennie mordują, gwałcą, pogwałcają prawa innych ludzi I NIKT NIC Z TYM NIE ROBI. Do ludzi powinno wracać to co sami dajemy – Oni nie szanują nas, nie mamy u nich żadnych praw – my nie szanujmy ich i praw żadnych też im nie dajmy. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, a Lewactwo niech idzie do diabła. Amen.

 6. JESTEM CHRZESCIJANINEM I ZADEN ISLAMISTA CZY BÓG WIE KTO NIE BEDZIE MI MUWIL W KOGO MAM WIERZYC.ALLACH NIE ISTNIEJE I DOBRZE O TYM WSZYSCY WIEMY.

  • Zgadzam się. Ale tak samo bóg nie istnieje ;)
   no chyba że jesteś na tyle tępy że wierzącysz w szamana zróżdżką który stworzył taki beznadziejny świat bo ci tak mamusia nagadała odkąd się urodziłeś i nie potrafisz sam racjonalnie myśleć i wyciągać logiczne wnioski.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here