Bułgarzy nie chcą imigrantów. Domagają się muru na granicy i zamknięcia ośrodków - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Bułgarzy nie chcą imigrantów. Domagają się muru na granicy i zamknięcia ośrodków

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Sofii, Warnie, Jambole oraz Charmanli w sobotę i niedzielę odbyły się protesty antymigracyjne. Demonstrujący chcą budowy muru na granicy z Turcją w celu uszczelnienia przepływu imigrantów. Domagają się też deportowania wszystkich osób, które nielegalnie przekroczyły granicę i zamknięcia ośrodków dla imigrantów.

Protestujący w Warnie zwrócili uwagę na złą ochronę granicy z Turcją oraz lekkomyślne podejście władz do udostępnianiu prawa pobytu migrantom podającym się za syryjskich uchodźców. Jak mówili, ponad 75 proc. rzekomych Syryjczyków pochodzi z Afganistanu i Pakistanu.

Uczestnicy wiecu opowiadali się za budową muru na granicy z Turcją w celu wstrzymania potoku migrantów. Demonstrujący w Sofii domagali się zamknięcia trzech stołecznych ośrodków dla uchodźców i deportowania wszystkich, którzy nielegalnie przekroczyli granice bułgarskie. Nie bez wpływu na postawę Bułgarów w tym zakresie miały zanotowane w obozach przypadki chorób zakaźnych, których wystąpienia próbowano ukrywać.

Według danych bułgarskiego MSW od początku roku zatrzymano 17,5 tys. nielegalnych migrantów. Z kolei władze serbskie podały, że od lipca tego roku uniemożliwiły przejście z Bułgarii 15,2 tys. migrantom.

Za: pch24.pl, źródło: radiomaryja.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,708FaniLubię
18,055ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy