BULWERSUJĄCE! W Warszawie imigranci atakują i grożą starszemu Polakowi! Czują się bezkarni! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

BULWERSUJĄCE! W Warszawie imigranci atakują i grożą starszemu Polakowi! Czują się bezkarni!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Pan Tomasz Dygała udostępnił na YouTube bulwersujący film, przed Ośrodkiem Pomocy Społecznej (jak to przystało na imigrantów) Warszawa, Białołęka został zaatakowany przez przybysza ze wschodu. Oto opis filmu z YouTube:

“Moja przygoda z imigrantem, w dniu 20.07.2016 roku, w OPS Warszawa Białołęka na ulicy Milenijnej, po tym jak ośmieliłem się panu w poczekalni urzędu zwrócić uwagę, że głośne słuchanie muzyki ze smartfona jest niekulturalne. Pan mi wyjechał z tekstem że w jego kraju to kultura rozkwitała kiedy u nas jeszcze rosła puszcza a poza tym chciał żebym wyszedł z nim na dwór porozmawiać… Nie chciałem. Usłyszałem: będziesz musiał stąd wyjść. Faktycznie czekał na mnie. Tyle że ja to nagrałem. A chamstwo jakim jest głośne słuchanie muzyki w miejscach publicznych, czy rzucanie pod siebie niedopałków tępię niezależnie od koloru skóry i poprawności politycznej.”

ZOBACZ: NIELEGALNI IMIGRANCI W POLSCE || Nie posiadali żadnych dokumentów tożsamości, Straż Graniczna znalazła ich ukrytych w naczepie ciężarówki!

Oraz w komentarzu, 26 czerwca 2017 roku opisuje dalszy bieg historii: “Sprawa wraca. Właśnie dostałem pogróżki od prawdopodobnie bohatera tego filmu. Nawtykał mi przez telefon, cos w rodzaju: “ty ch.. je…ny, masz skasować ten film, wiemy gdzie mieszkasz i cie za….my jak go nie skasujesz, masz na to 10 sekund”

Tak właśnie zachowują się obcokrajowcy w Polsce. Panowie myślą, że oskarżenie o mityczny “rasizm” może w naszym kraju otwierać drogę do czynienia wszelkich patologii, liczę, że odpowiedni urząd zajmie się nimi i pokaże drogę powrotną pod irańską granicę.

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,487FaniLubię
18,038ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy