w ,

„Burger Vege, a nie Coronawirus! Tym się zajmijmy!”

W obliczu wielkiego kryzysu gospodarczego, w obliczu pandemii koronawirusa, polska eurodeputowana zajęła się sprawą najbardziej paląc – vegeburgerami! „Dziś na grupie roboczej S&D w ramach komisji AGRI ponownie poruszyłam kwestię poprawki tzw. veggie burger. Poprawka dot. zakazu używania nazw typu burger, kiełbasa, pasztet w odniesieniu do produktów roślinnych. Godzi to w prawa konsumentek/tów i producentek/tów tychże produktów” – pisze na Twitterze pani Spurek. „Jest też sprzeczna z celami UE dotyczącymi walki z kryzysem klimatycznym i ogranicza rozwój zdrowej, bezpiecznej żywności. Jako europosłanka zawsze będę bronić praw klimatycznych, praw zwierząt oraz praw konsumentek/tów. @otwarteklatki @ciwf_pl @Greenpeace_PL @Fundacja_Viva” – dodaje as(-ka) intelektu europejskiego parlamentaryzmu.

Burger Vege, a nie Coronawirus! Tym się zajmijmy!

Cytując wpis exposła Tomasza Jaskóły: „Chciałem podkreślić, że my wszyscy tutaj o Coronawirusie, ale są ważniejsze sprawy! Co tam zarażonych pandemicznie prawie milion ludzi, śmierć tysięcy. LICZY SIĘ Burger Vege! Naprawdę! I do tego „arcyważna” poprawka. Są dwa wyjścia. Albo Oni są szaleni, albo my. Pierwsza wersja jest dla mnie zdecydowanie bardziej prawdopodobna (ale mogę się mylić). Jest jednak inne wyjście. Być może elity brukselskie ośmieszają UE specjalnie lub na czyjeś zlecenie? To szczególnie niebezpieczne dziś. (Nie ulegajcie złym propagandystom, że UE nie robi nic w sprawie Covir19). Jednak procedowanie i chwalenie się takim kretyństwem w obecnym czasie jest ośmieszaniem i siebie i UE. PS / sądzę, że po przejściu tej poprawki LUDZKOŚĆ rozwiąże najważniejszy problem tego i przyszłych lat. Mam pewność PS 2/ Powiem Wam na Kremlu Putin i Szojgu a w Pekinie XI Ping mają ubaw.

Oni kiedyś dla nas założą cyrk – taki jak Belgowie urządzili w Brukseli z UWAGA zagrodami z dziećmi czarnych z Kongo. Tym razem zagonią „TYCH DZIAŁACZY I DZIAŁACZKI”. Istniał jeszcze w 1958 roku. Do dziś jest hańbą. I wtedy będziemy musieli was odbijać z tego cyrku”

Burger Vege, a nie Coronawirus! Tym się zajmijmy! :) Chciałem podkreślić, że my wszyscy tutaj o Coronawirusie, ale są…

Opublikowany przez Tomasza Jaskółę Poniedziałek, 30 marca 2020

Jednak jeszcze bliżej mojego sercu jest wpis szczecińskieg dziennikarza Pawła Domańskiego; „Dobra, pała została przegięta. Świat toczy walkę ze śmiertelnym wirusem, a odklejona Sylwia Spurek walczy o prawa do nazywania wege burgerów – burgerami. Takie ma teraz problemy pani europoseł, której horyzont myślowy zwykle kończy się na walce o feminatywy. Za używanie słów powszechnie uznanych za obelżywe mógłbym oberwać jakimś procesem, dlatego ich nie użyję. Po prostu o nich pomyślę. Myślę teraz o wielu bardzo brzydkich słowach powszechnie uznanych za obelżywe”.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10213414179147977&set=a.10200916970045560&type=3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

31 marca 1944 Ukraińcy zamordowali 76 Polaków, spalili 300 gospodarstw. Chcieli wymordować wszystkich modlących się w kościele katolików!

Odszedł człowiek o wielkim sercu. Na koronawirusa zmarł 34 latek. Przejmujący apel jego siostry do młodych Polaków!