w

Bycie kierowcą przejeżdżającym przez Calais to istne piekło! Zobaczcie WIDEO!

Mariusz Pudzianowski pod koniec stycznia wywołał burzę publikując na Facebooku swoje zdjęcie z kijem bejsbolowym. Zdjęciu towarzyszyła obietnica „przyspieszonej nauki asymilacji” dla każdego, kto chciałby przekroczyć nielegalnie granicę na naczepie którejś z jego ciężarówek. Pudzianowski jest właścicielem dużej firmy przewozowej. O całej sprawie informowałem tutaj: Pudzian jedzie z bejsbolem na islamistów! Idźmy tą drogą!

Obecnie Calais jest najważniejszym portem pasażerskim Francji. Z jego brzegu widać Wielką Brytanii dlatego praktycznie wszyscy imigranci próbujący dostać się na Wyspy zmierzają w jego kierunku. Policji jest niewiele, funkcjonariusze nie reagują na to, że imigranci paraliżują ruch na drodze szybkiego ruchu, na której nie ma miejsca dla pieszych. Tysiące imigrantów sparaliżowało życie lokalnych mieszkańców, codziennie zdarzają się napaści i włamania do domów. Islamiści tłumnie atakują ciężarówki a nawet auta osobowe, tną plandeki, wyrywają lusterka, grożą śmiercią, kradną towar ale przede wszystkim wchodzą do naczep i próbują nielegalnie przekroczyć granicę.

Polskie firmy transportowe opanowały Europę, przewozimy dużo i tanio, tysiące polskich kierowców co miesiąc przekracza granicę francusko-brytyjską. Imigranci powodują straty liczone w milionach złotych, nie tylko z powodów kradzieży czy niszczenia mienia ale również mandatów wystawianych przez Brytyjczyków za nielegalny przewóz imigrantów. Nie obchodzi ich to, że kierowca nie wiedział o „dodatkowym bagażu” w swojej naczepie. Za jednego imigranta kierowca może otrzymać do kilku tysięcy złotych mandatu. Czy dziwicie się zatem, że Pudzian chciał prać to bydło? Spedytorzy powinni teraz pomyśleć nad wynajmowaniem ochroniarzy z karabinami. Podniosłoby to nieco koszty, ale imigranci szybko nauczyliby się, że czyjaś własność jest świętością, której nie może niszczyć.

Pudzian nie był pierwszym, który nie wytrzymał, kierowcy, którzy odpowiadają za przewożony towar nie mogą sobie pozwolić na rozkradanie mienia, które mają dowieźć do celu:

https://www.youtube.com/watch?v=Xa5j_TYGiWE

Polscy kierowcy dosadnym językiem komentują sytuację na drodze :)

Przerażeni kierowcy nagrywają film podczas przejazdu na prom w Calais, ponieważ boją się o własne zdrowie, a nawet życie! Agresywni oraz uzbrojeni uchodźcy kradną, niszczą, atakują kierowców oraz narażają ich na wysokie mandaty, a nawet oskarżenia sądowe.

https://www.youtube.com/watch?v=wUYIRVCiQPc

Węgierski tirowiec Pan Á. Levente Jeddi nagrał moment spotkania migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu parę kilometrów przed wjazdem do portu w Calais. Wściekły mężczyzna groził przybyszom, udawał również, że ich przejedzie. Ci z kolei poruszając się w licznych grupach zniszczyli mu lusterko i ciskali w jego auto kamieniami oraz innymi przedmiotami, które znajdywali przy ulicy.

https://www.youtube.com/watch?v=e1Nokc4dqCI

A co jest samobójstwem Francji? Kiedy obywatele próbowali się zbuntować to ich demonstracja została rozbita przez Policję, więcej tutaj: Francja walczy ze swoimi obywatelami. Stłumiono antyimigrancką demonstrację. WIDEO!

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Zmarło niemowlę zaatakowane przez imigrantów w okolicach Hamburga.

Calais. Proimigrancki dziennikarz pobity i okradziony przez imigrantów z nożami.