Francja walczy ze swoimi obywatelami. Stłumiono antyimigrancką demonstrację. WIDEO!

2
9476

Calais to portowe miasto w północno-wschodniej Francji. Z jego brzegu widać Wielką Brytanię, przez to mają tu swój początek linie promowe do Wielkiej Brytanii. W pobliżu miasta jest początek Eurotunelu pod kanałem La Manche. Od kilku lat jego mieszkańcy nękani są przez hordy nielegalnych imigrantów. Życie kilkudziesięciu tysięcy rdzennych Francuzów zamieniło się w koszmar. 

Kilka dni temu w Calais zorganizowano nielegalną demonstrację antyimigrancką. Doszło do starć z policją. Zatrzymano 20 osób, w tym generała Christiana Piquemala, byłego dowódcę Legii Cudzoziemskiej. Protest zorganizowała PEGIDA, wzięło w nim udział około 150-200 osób. Było to złamanie zakazu wprowadzonego przez francuskie MSW. Minister Bernard Cazeneuve, w związku z napiętą sytuacją w mieście i jego okolicach, gdzie od miesięcy koczują tysiące nielegalnych migrantów, zakazał organizowania tam jakichkolwiek demonstracji. Rdzennych Europejczyków pozbawia się podstawowych praw, takich jak prawo do manifestacji własnego niezadowolenia i własnych poglądów. Być może czas wprowadzić procedurę sprawdzenia praworządności we Francji?

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

  1. Czyli kolaboracja rządu Francji z najeźdźcami. W Polsce też jedni kolaborowali z faszystami i wiemy czym się to później skończyło. Należy dowiedzieć się kim są ci policjanci , jak się nazywają, gdzieś przecież mieszkają, Oni tez maja rodziny którym może stać się coś złego ( oczywiście z rąk muzułmanów )

  2. […] Naród, który nie potrafi obronić własnych kobiet, który ugina się pod jarzmem islamu, śmieje się z demokratycznych wyborów w Polsce. Liczne ograniczenia wolności obywatelskiej takie jak zakaz zgromadzeń publicznych czy ograniczanie wolności prasy, jasno pokazują, że to Niemcy mają problem z demokracją (i nie tylko oni: Francja walczy ze swoimi obywatelami. Stłumiono antyimigrancką demonstrację. WIDEO!) […]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here