Cenzura! Facebook kasuje już prywatne konta działaczy narodowych. Za religijne i patriotyczne zdjęcia! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Cenzura! Facebook kasuje już prywatne konta działaczy narodowych. Za religijne i patriotyczne zdjęcia!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Cenzorzy Facebooka już nie ograniczają się jedynie do fanpejdży organizacji narodowych, ale zaczynają również kasować ich prywatne konta. To właśnie spotkało Justynę Helcyk, działaczkę Obozu Narodowo-Radykalnego, która założyła w związku z tym wczoraj nowe konto na Facebooku i opisała całą sprawę informując przy okazji za co została objęta facebookową cenzurą.

Jak napisała Helcyk, wcześniej Facebook usunął dwa jej konta publiczne “za zdjęcie św. Michała Archanioła (to samo, które ustawiłam tutaj na profilowe), drugie za zdjęcie tłumu z biało-czerwonymi flagami z Marszu Niepodległości”.

Przypomnijmy, że latem tego roku Facebook bez żadnej przyczyny usunął fanpejdż Marsz Niepodległości, który istniał od 11 listopada 2011 roku i liczył ponad 260 tys. użytkowników. Została usunięta również strona Ruchu Narodowego (ponad 150 tys. użytkowników). Wcześniej skasowana została strona ONR-u. Każde kolejne próby przywracania tych stron kończyły się natychmiastowym ich zamykaniem przez cenzorów Facebooka. Wojna ideologiczna jaką prowadzi Facebook w Polsce trwa. Jest to już wojna jawna. Otwarta ingerencja w polską politykę, gdyż tym właśnie jest zamykanie stron organizacji narodowych i likwidowanie kont działaczy narodowych. Facebook jest bowiem największym portalem “społecznościowym”, dominującym na rynku. Ingerencja więc w treści jakie zamieszczają użytkownicy na tym portalu ma wpływ na kształtowanie opinii publicznej. Facebook skrzętnie z tego korzysta wspierając tym samym środowiska lewicowo-liberalne, środowiska opowiadające się za demoralizacją i zabijaniem dzieci nienarodzonych.

Justyna Helcyk na swoim nowym koncie na Facebooku:

– Dzisiaj facebook całkowicie skasował moje konto PRYWATNE, którego używałam od kilku lat. Wcześniej zlikwidowano dwa moje konta publiczne. Jedno za zdjęcie św. Michała Archanioła (to samo, które ustawiłam tutaj na profilowe), drugie za zdjęcie tłumu z biało-czerwonymi flagami z Marszu Niepodległości.

Najlepsze jest to, że konto prywatne od 28 dni było po raz kolejny zablokowane, co uniemożliwiło mi wrzucanie jakichkolwiek postów oraz prowadzenia rozmów prywatnych! Jedyny komunikat, który otrzymałam od administracji facebooka, to ten ze zdjęcia.

Już nie tylko treści, które nie wpasowują się w nurt polityczny promowany przez fb, falanga, Św. Michał Archanioł, nasza flaga narodowa, ale same moje imię i nazwisko jest zakazane na tym portalu!

Internet nie daje żadnej gwarancji swobody wyrażania poglądów narodowych i katolickich. Tak jak telewizje mają swoich właścicieli, tak i największe media społecznościowe mogą bezczelnie ograniczać publikowanie niewygodnych im treści.

Kto przełamie monopol facebooka? Wpadamy w kolejne sidła, które mówią nam co mamy myśleć. Czy Prawda ma szanse przebić się przez te sita?

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,139FaniLubię
17,903ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy