Cenzura po islamsku. Pakistan knebluje chrześcijańskie kanały telewizyjne! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Cenzura po islamsku. Pakistan knebluje chrześcijańskie kanały telewizyjne!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Pakistańskie władze uznały za nielegalne 11 chrześcijańskich stacji telewizyjnych. Nadawały one do tej pory w języku urdu, używanym obecnie przez ponad 50 milionów ludzi na subkontynencie indyjskim, a ponad milion poza Azją.

Do zaprzestania transmisji zostały wezwane takie kanały jak Catholic Tv, należący do diecezji w Lahaurze, czy inne, kierowane przez wspólnoty protestanckie, jak Isaac TV, Gawahi TV, God Bless TV.

„W ten sposób głoszenie Dobrej Nowiny staje się nielegalne” – tak rządową decyzję skomentował w wypowiedzi dla agencji Fides pakistański kamilianin, o. Mushtaq Anjum, rzeczoznawca od spraw komunikacji i mass-mediów.

Przypomniał on, że w ostatnich latach wspólnoty chrześcijańskie doprowadziły z dużym wysiłkiem do powstania stacji przekazujących treści religijne za pośrednictwem telewizji kablowej bądź przez internet. Zwrócił uwagę, że chrześcijanie nie mogą nadawać żadnego programu w telewizji publicznej. Dlatego uważa obecną dyrektywę za „kolejne prawo wymierzone w nie-muzułmanów”. Zakonnik zaapelował do władz o zmianę decyzji, prosząc ministra Kamrana Michaela, który jest chrześcijaninem, o poparcie jego apelu.

Za: pch24.pl, źródło: KAI/RV

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,712FaniLubię
18,047ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy