w ,

Cezary Pazura w ogniu krytyki. Został zaatakowany za wsparcie akcji „Różaniec do granic”

Fanatyczny katol”, „strasznie się zeszmacił” oraz nawoływania do bojkotu filmów z jego udziałem – w takim stylu na ateistycznych profilach w mediach społecznościowych skomentowane zostało zaproszenie Cezarego Pazury do udziału w akcji „Różaniec do granic”.

Czy w Polsce katolicy mogą w pełni korzystać ze swoich praw? Przykład aktora, który wsparł akcję „Różaniec do granic” pozwala sądzić, że tak nie jest. Okazuje się, że osoby nieuznające wiary katolickiej nie tolerują w przestrzeni publicznej innych niż antyklerykalne postaw. Sami dla siebie wymagają poszanowania.

Tym razem fala nienawiści – internetowego hejtu – została przelana na Cezarego Pazurę. Aktor w krótkim spocie filmowym przyznał się do wiary katolickiej i opowiedział o wielkiej mocy modlitwy różańcowej. – Wszystko ma swoje granice. Państwa mają granice. Wolność nawet ma swoje granice. Tylko miłość nie ma granic. I o miłość zawsze się modlę na moim ukochanym drewnianym różańcu – mówił Pazura, zachęcając do wsaprcia akcji.

Za taką postawę na ateistycznych forach aktor został zwyzywany od „fanatycznego katola”, „pajaca”, „obłudnika”. Wielu komentarzy nie sposób tu zacytować. Tak właśnie wygląda tolerancja wobec katolików. Wstyd.

Za: pch24.pl

4 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Ateizm to religia która niczego jeszcze nie udowodniła. Ateiści mówią że Ziemia ma 250 miliardów lat, pierwszy człowiek ewulował od malpy 20 milionów lat temu a homo erectus czyli człowiek inteligentny 250 tysięcy lat temu. Wszystko to brednie fizycznie niemożliwe ponieważ Ziemia obraca się dookoła swojej osi ruchem jednostajnie opóźnionym o jedną tysięczną sekundy każdego dnia. (Nie mylic z obrotem dookoła Słońca). W związku z tym, co dwa i pół roku urzędy miar i czasu dodają jedną sekundę do naszej doby. Czyli doba w przeciągu średniego życia człowieka wydłuży się o około 30 sekund w 75 lat. Doba ma 86.400 sekund. Mnożąc to przez 2.5 lat otrzymamy wynik 216.000. Czyli 216.000 lat temu gdyby Ziemia wtedy już istniała musiałaby obracać się dwa razy szybciej niż obraca się teraz. Czyli noc miałaby 6 godzin i dzień miałby 6 godzin. Życie ludzkie byłoby trudne bo noc za krótka aby się wyspać a dzień za krótki aby zdobyć jedzenie. Poza tym szybki obrót Ziemi powodowałby bardzo silne wiatry i huragany. Doba na Jowiszu trwa 10 godzin i 50 minut a wiatry są tam od 250km do 650 km/h.
  Teraz cofamy się o 21 milionów lat wstecz do pierwszego człowieka. Wtedy Ziemia musiałaby obracać się sto razy szybciej w porównaniu z dzisiejszą dobę. Czyli dzień trwałby tylko 15 minut. 7.5 min dzień i 7.5 minuty noc a wiatry wiałyby z szybkością ponad dźwiękową. Teraz cofamy się o 216 miliardów lat wstecz. Ziemia w tym czasie musiałaby obracać się milion razy szybciej niż obraca się teraz, czyli 100 razy na sekundę. Jest to absolutnie niemożliwe.
  Przy takiej silnej grawitacji Ziemia byłaby płaska jak płyta gramofonowa siegająca do Słońca.
  Ateizm to bajka dla małych dzueci.

  Drugi dowód że Ateizm to bujda, to siła magnetyczna Ziemi która słabnie 10% na sto lat. Czyli 1000 lat temu była silniejsza o 100% niż jest teraz. 10.000 lat temu 10 razy a 200.000 lat temu 200 razy. Przy takiej sile gdy powstał niby to homo erectus temperatura spowodowana tak silnym polem magnetycznym wynosiłaby około 500°C. Czyli życie niemozliwe.
  Wniosek z tego że wiek Ziemi i życia na Ziemi nie może być dłuższy niż kilka lub kilkanaście tysięcy lat. W tak krótkim czasie ewolucja jest niemozliwa. Dowodem są znalezione szkielety ludzkie z przed kilku tysiecy lat które niczym nie różnią się od dzisiejszych.
  Ateizm to baśń dla dzieci.
  Jedyna możliwość to, stworzenie świata i życia przez Boga.

 2. Polska nie jest krajem katolickim tzn zależy o którą część chodzi bo jezeli sa to tzw. mohery to nawet nie potrafia sie obslugiwac komputerem a osoby mlode nie sa katolikami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Mało znany fakt: Gdy Orlen przejął Możejki, Litwini rozebrali 19-kilometrowy odcinek torów łączący rafinerię z Łotwą!

Winnicki: dlaczego nie reagujemy na antypolskie decyzje Kijowa tak jak Orban?