w ,

Chore! Niemiecka modelka zmienia rasę! [WIDEO]

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do szaleństw związanych z ustalaniem sobie płci na życzenie. Decyzje zaprzeczające prawom natury podejmowane są w przeświadczeniu, że bardziej czuję się kobietą lub mężczyzną. Być może ma to jakieś logiczne uzasadnienie i można by to zrozumieć. Czym jednak kierowała się niemiecka modelka Martina Adam, ciężko powiedzieć. Stwierdziła ona, że nie chce już być białą, niemiecką blondynką i woli zostać “czarną”.

Po wielu seriach opalania, wszczepieniu implantów piersi i pośladków, oraz przeszczepom włosów, cel bycia murzynem został osiągnięty. Oczywiście dotyczy to aspektów wizualnych. Najwyraźniej niezbyt inteligentna modelka nie potrafi zrozumieć faktu, że rasa to nie tylko kolor skóry, ale również wiele innych aspektów, w tym kultura i historia. Wynika to zresztą z jej wypowiedzi w jednej z telewizji śniadaniowych.

https://twitter.com/ManyMindsMeet/status/1287481011060854789?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1287481011060854789%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fpantarhei24.com%2Fwideo-niemiecka-biala-modelka-postanowila-zmienic-rase-identyfikuje-sie-jako-czarna-kobieta%2F

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Środowiska LGBT zaatakowały Marszałka Piłsudskiego i Wincentego Witosa! Wulgarne napisy: “Je*cie się”

„Wszyscy biali są rasistami!”