w ,

Czy kogoś dziwi niewydolność WHO? Aborcję uznają za kluczową „usługę medyczną”. Chcą deprawować dzieci!

Kogo dziwi niewydolność WHO? Przypomnijcie sobie czym jest ta organizacja. Kto stworzył wytyczne dot. edukacji seksualnej dzieci, na których Trzaskowski z Rabiejem chcieli oprzeć deprawację dzieci w Warszawie? To WHO aborcję uznaje za kluczową „usługę medyczną” w dobie epidemii – komentuję na Twitterze. Tutaj rozwinę tę wypowiedź.

WHO sprzyja mordowaniu dzieci – aborcji

„Traktowanie aborcji jako normalnej procedury medycznej zamiast procesu prawnego jest postępowe według wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia jak i innych kluczowych badań w tej dziedzinie”. 

„Jak wynika z danych, pochodzących m.in. ze Światowej Organizacji Zdrowia, w 2018 r. w wyniku aborcji straciło życie 41,9 mln dzieci

W raporcie „Cele w ramach Zrównoważonego Rozwoju ONZ” wydanym przez Ordo Iuris czytamy: „Wydany 29 lipca 2015 r. przez WHO dokument pt. „Health worker roles in providing safe abortion care and post-abortion contraception” idzie jeszcze dalej, postulując, by aborcja farmakologiczna na wczesnym etapie ciąży dostępna była dla wszystkich kobiet do przeprowadzenia w domu oraz by aborcja metodą próżniową (również na wczesnym etapie) przeprowadzana była nie przez ginekologów, ale również lekarzy rodzinnych, położne, pielęgniarki czy lekarzy zajmujących się „medycyną alternatywną”10.W konsekwencji, systematyczne upowszechnianie aborcji zmierza do stworzenia wrażenia, że dozwolona aborcja jest prawem, nie wyjątkiem od reguły, a państwo powinno ułatwiać do niej dostęp.”

Dodatkowo Światowa Organizacja Zdrowia chce, by uśmiercanie dzieci dokonywane było poprzez pigułki poronne. Metoda ta jest przede wszystkim mniej kosztowna. Poza tym nie absorbuje tylu medyków co aborcja chirurgiczna – pigułki w niektórych krajach są rozprowadzane przez pielęgniarki. Łatwiej także pokonać bariery instytucjonalne i prawne, które obecnie coraz częściej są wprowadzane w Stanach Zjednoczonych.

Wytyczne WHO dot. edukacji seksualnej dzieci

Prezydent Rafał Trzaskowski 15 stycznia 2019 roku zapowiedział „walkę z mową nienawiści” w warszawskich szkołach w oparciu o podręczniki zawierające homoseksualną propagandę, a już 18 lutego podpisał deklarację LGBT+, dokument realizujący postulaty tej grupy, wprowadzający między innymi do szkół zajęcia z edukacji seksualnej dotyczące homoseksualizmu, biseksualizmu i transseksualizmu w oparciu o budzące sprzeciw wytyczne WHO (Światowej Organizacji Zdrowia).

Standardy WHO zakładają, że dzieci do 4-tego roku życia powinny być poinformowane o „radości i przyjemności z dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”, 4-6 latki uczone o „różnych koncepcjach rodziny i szacunku do różnych norm związanych z seksualnością”, 6-9 latki informowane o antykoncepcji czy pojęciu „akceptowalne współżycie/seks (za zgodą obu stron)” a przed 12 rokiem życia dzieci powinny zdobyć wiedzę o „skutecznym stosowaniu prezerwatyw czy braniu odpowiedzialności za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne”.

Ponadto Deklaracja LGBT+ zakłada wprowadzenie w życie programu „Latarnik”, zakładającego zatrudnienie w każdej szkole, do kadry pedagogicznej, przynajmniej jednej osoby działającej na rzecz wspierania środowisk LGBT, objęcie oficjalnym patronatem Parady Równości w Warszawie czy dofinansowanie organizacji kulturalnych czy sportowych sprofilowanych pod kątem środowisk homoseksualnych.

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak – dlaczego zalecenia WHO są niego nie do przyjęcia? – Po pierwsze nie są prawem. To są postulaty, to nie jest konwencja. Żaden kraj tego nie wprowadził, żadne przepisy wewnętrzne. U nas jest edukacja seksualna wprowadzona na zasadach godności, poszanowania, a nie w formule w jakiej są standardy WHO – powiedział. //Za: pch24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

WYSZŁY PUBLICZNE WYDATKI TRZASKOWSKIEGO! Sponsoruje np. „Co lesbijka ma w słoiku” i Sputnik Photos

W Neapolu tłumy wyszły na ulicę! Czy sytuacja z północy Włoch ich niczego nie nauczyła? [WIDEO]