Czy Polska przeżyje tak drastycznie sankcje? Chcą nas wyrzucić z festiwalu promującego "kobietę z jajami i brodą". - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Czy Polska przeżyje tak drastycznie sankcje? Chcą nas wyrzucić z festiwalu promującego “kobietę z jajami i brodą”.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Europejska Unia Nadawców rozpatruje wykluczenie Polski z konkursu Eurowizji. Rozważania dotyczące uczestnictwa naszego kraju w Eurowizji są spowodowane kierunkiem zmian w polskich mediach publicznych – takie doniesienia pojawiły się w „Financial Times”. Szef EBU, Jean-Paul Philippot zaznaczył, że pomimo jego zaniepokojenia nową ustawą medialną w Polsce, nasz kraj „definitywnie weźmie udział w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji”, ale będzie „uważnie monitorował sytuację”.

Jean-Paul Philippot wyraził zaniepokojenie przekształceniami, które zachodzą obecnie w mediach publicznych w Polsce. Nie wykluczył, że może dojść do usunięcia naszego kraju z organizacji, a co za tym idzie nie będziemy mogli brać udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Drodzy Państwo, czy jesteście gotowi na tak drastyczny krok w Waszym życiu? Czy Polska jest gotowa przyjąć na siebie tak okropne sankcje? Proponuję porzucić wszelkie reformy, ponownie oddać państwo niemieckim koncernom i porzucić własną politykę zagraniczną… w końcu festiwal, w którym wygrywa chory psychicznie facet, przebierający się za kobietę to coś za co warto poświecić wszystko! :) Dobrze, że prezesem TVP jest dzisiaj człowiek, który w 2014 tak skomentował zwycięzcę tego żałosnego festiwalu: „manifest, wygłoszony przez to homo-niewiadomo, które wygrało konkurs, był manifestem godzącym w poczucie elementarnego smaku i zasad tradycyjnej, polskiej rodziny”.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,181FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy