DOBRZE! "PRZECZ Z KOMUNĄ!!!!" do Rzeplińskiego w Sejmie RP! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

DOBRZE! “PRZECZ Z KOMUNĄ!!!!” do Rzeplińskiego w Sejmie RP!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Podczas piątkowego posiedzenia Sejmu, były minister (nie)Sprawiedliwości w rządzie Ewy Kopacz, Borys Budka – ten sam, który (na 3 dni przed wyborami podniósł minimalne stawki wynagrodzeń adwokatom i radcom aż o 100%! Czy tak się dba o przychylność prawniczego środowiska?) zaapelował do Marszałka Sejmu o przywitanie obecnego na posiedzeniu polityka PZPR/PO, prezesa Trybunału Konstytucyjnego – Andrzeja Rzeplińskiego.

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości (i liczę, że Kukiz’15 również) przywitali go zasłużonym okrzykiem: “PRECZ Z KOMUNĄ!”. Była to odpowiedź na podobne zaczepki względem posła PiS Stanisława Piotrowicza, który był w czasie stanu wojennego pełnił funkcję prokuratora.

Chciałbym zaproponować wszystkim posłom, zarówno z PiS jak i z PO, Nowoczesnej, PSL, Kukiz’15 aby wspólnie, dla dobra ogółu – usunęli z polskiej Palestry wszystkie pozostałości po komunistycznym sądownictwie. Pora wreszcie przeprowadzić DEKOMUNIZACJĘ polskich sądów. A jeszcze lepiej, dekomunizację następczą, zwalniając również dzieci/wnuczęta reprezentantów komunistycznej Palestry, służących sowietom w zwalczaniu polskiego oporu!

Warto jeszcze zobaczyć jak wyglądało reszta piątkowego posiedzenia Sejmu:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,651FaniLubię
18,053ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy