w ,

DOBRZE! „PRZECZ Z KOMUNĄ!!!!” do Rzeplińskiego w Sejmie RP!

Podczas piątkowego posiedzenia Sejmu, były minister (nie)Sprawiedliwości w rządzie Ewy Kopacz, Borys Budka – ten sam, który (na 3 dni przed wyborami podniósł minimalne stawki wynagrodzeń adwokatom i radcom aż o 100%! Czy tak się dba o przychylność prawniczego środowiska?) zaapelował do Marszałka Sejmu o przywitanie obecnego na posiedzeniu polityka PZPR/PO, prezesa Trybunału Konstytucyjnego – Andrzeja Rzeplińskiego.

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości (i liczę, że Kukiz’15 również) przywitali go zasłużonym okrzykiem: „PRECZ Z KOMUNĄ!”. Była to odpowiedź na podobne zaczepki względem posła PiS Stanisława Piotrowicza, który był w czasie stanu wojennego pełnił funkcję prokuratora.

Chciałbym zaproponować wszystkim posłom, zarówno z PiS jak i z PO, Nowoczesnej, PSL, Kukiz’15 aby wspólnie, dla dobra ogółu – usunęli z polskiej Palestry wszystkie pozostałości po komunistycznym sądownictwie. Pora wreszcie przeprowadzić DEKOMUNIZACJĘ polskich sądów. A jeszcze lepiej, dekomunizację następczą, zwalniając również dzieci/wnuczęta reprezentantów komunistycznej Palestry, służących sowietom w zwalczaniu polskiego oporu!

Warto jeszcze zobaczyć jak wyglądało reszta piątkowego posiedzenia Sejmu:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Niemcy: pracownik ośrodka dla uchodźców zdradza szokujące kulisy, o których nie mówią media [WIDEO]

Europol ostrzega przed atakami ISIS w Europie. Kilkudziesięciu zamachowców czeka w gotowości!