w ,

Dziennikarze TVP zaatakowani. „Pokazać ci, k…, jak się podcina gardło?”. Oto skutki polityki nienawiści Platformy Obywatelskiej!

Dziennikarka i operator TVP z Poznania stali się ofiarami napaści. Dwóch mężczyzn zaatakowało pracowników publicznej telewizji na ulicy. Krzyczeli, że „pokażą, jak podcina się gardło”. Choć policja zjawiła się szybko, napastnicy pobili operatora.

Dziennikarka TVP miała relacjonować posiedzenie poznańskiej komisji kultury. Bandyci byli pod wpływem alkoholu i środków odurzających, byli uzbrojeni w nóż i gaz.

To już kolejny przypadek napaści na dziennikarzy publicznej telewizji. W ciągu ostatniego tygodnia Magdalena Ogórek dwukrotnie została zaatakowana, w tym pobito jej męża – w kościele!

Kampania nienawiści, którą od wielu miesięcy podsycają politycy Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i Komitetu Obrony Demokracji przejawia się nie tylko w krzykach starych ludzi na ulicach, beneficjentów poprzedniego systemu. Niestety, z komuny wywodzi się również agresja tego środowiska. Nie mogą dzisiaj bezkarnie pałować ludzi o odmiennych poglądach, nie mogą mordować księży, nie mogą ich internować. Skończył się etap, w którym Jerzy Urban a następnie jego następcy – Adam Michnik czy Mariusz Walter mieli monopol na prawdę. Całe to środowisko nie może się otrząsnąć po przegranych wyborach parlamentarnych i prezydenckich. Niestety coraz częściej dochodzi do przestępczych działań, takich jak blokowanie mównicy sejmowej, ataki na dziennikarzy czy niszczenia mienia.

W połowie stycznia doszło do ataku na siedzibę Prawa i Sprawiedliwości w Szczecinie:

Warto również wspomnieć o wydarzeniu, które miało miejsce 19 października 2010 roku. Wówczas doszło do ataku na biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi. W jego wyniku śmierć poniosła jedna osoba (Marek Rosiak), druga z poważnymi obrażeniami została odwieziona do szpitala. Morderca, Ryszard Cyba  był członkiem Platformy Obywatelskiej i krzyczał, że chciał zabić Jarosława Kaczyńskiego

Kto za to odpowiada?

https://www.youtube.com/watch?v=J7L7v0Z5JqU

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Tusk: odpowiedzialność polityczną za Smoleńsk biorę na siebie. Ujawniono szokujące stenogramy!

Panika i pędząca ciężarówka. Nagranie monitoringu z zamachu w Sztokholmie [WIDEO]