Europa-zdzielona-przez-Multikulti-po-mordzie
w ,

Europa zdzielona przez „Multikulti” po mordzie

✪ Idea multikulturalizmu przyświeca włodarzom państw europejskich od bardzo wielu lat. Nie zważając na konsekwencje lub będąc ich nieświadomym – brną w błędne koło, którego pęd może w pewnym momencie stać się niemożliwy do opanowania. Mieczysław Ryba w swojej publikacji pt. „Odkłamać wczoraj i dziś” skrzętnie rozprawia się z powyższą ideologią. Jako że prawdopodobnie większość nigdy nie będzie miała tej książki w ręce, postaram się na jej podstawie przytoczyć najważniejsze i najciekawsze informacje, wierząc że internet jest siłą która popchnie racjonalny punkt widzenia do przodu.

✒ Problem „multikulti” zrodził się w latach 60′ XX wieku. Koncepcja została rozpropagowana przez wiele organizacji politycznych, a szczególnie tamtejszych myślicieli. Jednym z najbardziej wpływowych był włoski komunista Antonio Gramsci. Doszedł on do prostego wniosku: rewolucję można osiągnąć drogą wojny kulturowej.

✒ Melanie Philips, wpływowa brytyjska dziennikarka, zauważając skutki płynące z działania na rzecz wielokulturowości, stwierdziła:
„Kodeksy moralne społeczeństwa zostały osłabione i podważone w miarę jak wszystkie bariery padały. Marginalizowane dotąd grupy takie jak matki które nigdy nie były zamężne, czy transseksualiści stali się nagle arbitrami moralności, zdefiniowanej tak by uniknąć wartościowania, ranienia ich uczuć”


„Piosenka o zgubnych skutkach islamizacji” – Paweł Piekarczyk

https://www.youtube.com/watch?v=DwikzXA1jRY

✒ Próba utworzenia „nowego porządku” łączy się z ograniczeniem roli małżeństwa, rodziny czy narodu. Są one zupełnie zbędne i stoją na przeszkodzie realizowania wizji świata bez wartościowania, czy spychania wszelkich dewiacji na boczny tor. Philips ponownie pisze:
Brytyjski system edukacyjny po prostu przestał przekazywać następnym pokoleniom zarówno wartości jak i powszechnie przyjętą wizję historii, zamiast tego forsując przekaz, że prawda jest iluzją […] zdecydowali, że powszechnie przyjęta wersja historii oraz kultury Wielkiej Brytanii są rasistowskie, kolonialistyczne i powinno się je wymienić na wielokulturowy model”

✒ Czy nie zauważamy, że podobnie dzieje się w Polskich szkołach oraz na polskich uczelniach? Historia niejednokrotnie zostaje zakłamywana, a wręcz w niektórych aspektach każą nam się jej wstydzić! To wszystko jest zgodne z ideą budowy państwa europejskiego, pozbawionego moralizatorstwa, czy koncepcji narodu. Obce kręgi kulturowe kładą ogromną presję i nacisk na zdegradowane wartości kultury łacińskiej – i ktoś oczywiście ma w tym ogromny interes.


O politycznej poprawności względem Islamu

https://www.youtube.com/watch?v=GK78jb_5yi8

multi-kulti-rzeczywistosc
Multikulti – wyobrażenie i rzeczywistość

Przeczytaj jak niszczona jest Szwecja przez radykalnie pojmowaną polityczną poprawność

Dał-Nam-Przykład-Szwedzki-Naród,-Jak-Przegrywać-Mamy

✒ Naiwność i ślepota zwolenników „multikulti” i przyjęcia uchodźców jest porażająca. Co z dziećmi chodzącymi kilkadziesiąt kilometrów dziennie, od studni do studni? Co z ludźmi cierpiącymi na ogromny głód i niedowagę? Co z setkami milionów innych, rzeczywiście biednych osób, których NIE STAĆ na przebycie tak długiej podróży do Europy? Których stan majątkowy, ani stan fizyczny nie pozwala na tak ogromne ryzyko? Zadawanie takich pytań zwykle kończy się przemilczeniem – ludzie chcący przyjąć setki tysięcy imigrantów będą mieli na rękach krew nie tylko Europejczyków, ale i milionów istnień na skraju rzeczywistego ubóstwa.

✒ Niech na koniec przemówią słowa włoskiej dziennikarki, Oriany Fallaci, która mimo lewicowych poglądów, stwierdza wprost:
„Ludzie, obudźcie się, obudźcie się! Zastraszeni perspektywą płynięcia pod prąd, bojąc się wyjścia na rasistów nie rozumiecie lub nie chcecie rozumieć, że toczy się już Odwrotna Krucjata. Zaślepieni krótkowzrocznością i głupotą Politycznie Poprawnych, nie zdajecie sobie sprawy, że toczy się już wojna religijna. Wojna prowadzona po to, by zniszczyć naszą cywilizację, nasz styl życia i umierania, modlenia się lub niemodlenia, jedzenia, picia, ubierania, studiowania. Otępieni propagandą fałszu nie przyjmujecie do wiadomości, lub nie chcecie przyjąć do wiadomości, że jeśli nie zaczniemy się bronić i walczyć, dżihad zwycięży. Zwycięży, tak, i zniszczy świat, który w ten czy inny sposób udało się nam zbudować.”


Polska a imigranci #4
Różnice kulturowe i niebezpieczeństwo

https://www.youtube.com/watch?v=crmTTme34Dw

Wpadaj-do-Finlandii
Wpadaj-do-Finlandii, gwałty za darmo.

Artykuł autora FanPage’a Kazetha – zapraszam do polubienia!

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0
Dał-Nam-Przykład-Szwedzki-Naród,-Jak-Przegrywać-Mamy

Dał Nam Przykład Szwedzki Naród, Jak Przegrywać Mamy?

IslamNieodda

Szwajcaria: muzułmańscy uczniowie zmienili szkołę w piekło dla szwajcarskich dziewczyn