Europa znowu się poniża. Wieża Eiffla, Pałac Kultury w kolorach Belgii. Islamiści się przejęli! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Europa znowu się poniża. Wieża Eiffla, Pałac Kultury w kolorach Belgii. Islamiści się przejęli!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Tak samo jak w przypadku zamachów we Francji, cała Europa podjęła wielki odwet na islamskich terrorystach, postanowiono uderzyć w najbardziej czułe punkty zamachowców… ponownie wysłano miliony tweetów, kliknięte zostały miliony lajków (tym razem ze smutną buzią!) i cała postępowa Europa zmieniła swoje zdjęcia profilowe na barwy Belgii. Ba, ponownie do tej wielkiej akcji przeciwko terrorystom włączyły się państwa europejskie, między innymi Wieża Eiffla i Pałac Kultury przybrały barwy państwa, które tak daleko zagalopowało się w politycznej poprawności, że niedługo nie będzie go można odróżnić od państw afrykańskich.

Zamachy miały miejsce wczoraj, już dzisiaj można o nich zapomnieć, niedługo będą kolejne, w końcu znakomita polityk Platformy Obywatelskiej, Julia Pitera stwierdziła, że: „zamachy to nic nowego, a dzisiejszego nie można łączyć z kwestią imigrantów!”. Angela Merkel nadal może zapraszać miliony muzułmanów, Unia Europejska może wpuścić do Europy miliony Turków a Szwecja może dostarczać małe dziewczynki bezpośrednio do ośrodków dla imigrantów – tylko, że niedługo barwy na europejskich budynkach trzeba będzie zmieniać codziennie…

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,164FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy