Szczyty głupoty! Julia Pitera: “zamachy to nic nowego, a dzisiejszego nie można łączyć z kwestią imigrantów!”

3
2558

Europosłanka Platformy Obywatelskiej przeszła samą siebie. Podczas gdy w Brukseli doszło do serii wybuchów, ta powiedziała, że nie ma co się przejmować, bo Bruksela żyje normalnym życiem. „Nie wpadajmy w histerię” – dodała.

“Łaska Boska oraz głupota ludzka nie mają granic” Pani Pitera w komentarzu dla “Wstajesz i wiesz” na temat dzisiejszego zamachu na lotnisku w Brukseli powiedziała: “Nie wpadajmy w histerię, zamachy to nic nowego, a dzisiejszego nie można łączyć z kwestią imigrantów.”.

Ja rozumiem, że można być zdrajcą pozbawionym godności i honoru (jak w przypadku tej sprawy: Skandal! Platforma Obywatelska zablokowała wybór Polaka do ważnej europejskiej instytucji!, ale myślałem, że nie da się zostać europosłem, nie posiadając rozumu. Jak widać można.

W tej sytuacji grozę może budzić fakt, że osoba będąca w jednej z największych frakcji w Parlamencie Europejskim przechodzi do porządku dziennego, w sytuacji kiedy w stolicy europejskiego państwa wysadzają się osoby, które zostały wpuszczone nielegalnie do Europy. Czy Julia Pitera próbuje powiedzieć, że zamachów terrorystycznych będzie więcej i mamy się nimi nie przejmować? :-)

Piszcie w komentarzach, jakie jest Wasze zdanie.

Bardzo dobry komentarz:

1) Julia Pitera – "Bruksela żyje normalnym życiem.Ja uważam,że należy do tego wszystkiego zachować dystans"2) Najwię…

Opublikowany przez Żelazna logika na 22 marca 2016

Komentarze:

komentarzy

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here