w

Szczyty głupoty! Julia Pitera: „zamachy to nic nowego, a dzisiejszego nie można łączyć z kwestią imigrantów!”

Europosłanka Platformy Obywatelskiej przeszła samą siebie. Podczas gdy w Brukseli doszło do serii wybuchów, ta powiedziała, że nie ma co się przejmować, bo Bruksela żyje normalnym życiem. „Nie wpadajmy w histerię” – dodała.

„Łaska Boska oraz głupota ludzka nie mają granic” Pani Pitera w komentarzu dla „Wstajesz i wiesz” na temat dzisiejszego zamachu na lotnisku w Brukseli powiedziała: „Nie wpadajmy w histerię, zamachy to nic nowego, a dzisiejszego nie można łączyć z kwestią imigrantów.”.

Ja rozumiem, że można być zdrajcą pozbawionym godności i honoru (jak w przypadku tej sprawy: Skandal! Platforma Obywatelska zablokowała wybór Polaka do ważnej europejskiej instytucji!, ale myślałem, że nie da się zostać europosłem, nie posiadając rozumu. Jak widać można.

W tej sytuacji grozę może budzić fakt, że osoba będąca w jednej z największych frakcji w Parlamencie Europejskim przechodzi do porządku dziennego, w sytuacji kiedy w stolicy europejskiego państwa wysadzają się osoby, które zostały wpuszczone nielegalnie do Europy. Czy Julia Pitera próbuje powiedzieć, że zamachów terrorystycznych będzie więcej i mamy się nimi nie przejmować? :-)

Piszcie w komentarzach, jakie jest Wasze zdanie.

Bardzo dobry komentarz:

1) Julia Pitera – "Bruksela żyje normalnym życiem.Ja uważam,że należy do tego wszystkiego zachować dystans"2) Najwię…

Opublikowany przez Żelazna logika na 22 marca 2016

Wolny rynek kontra lobby taksówkarskie. Mafia buraków wkracza do gry?

Kryminalny sort Polaków popiera PO! W 2015 roku Komorowski otrzymał aż 91,9 proc głosów w więzieniach!