w ,

Ewa Kopacz straszy, że PiS odbierze im wolność! Ja: OBY!

Straszenie PiSem do wielu lat jest głównym, a być może i jedynym punktem programu Platformy Obywatelskiej. Z ust polityków PO co chwilę słyszymy, że PiS będzie nas zamykać w więzieniach, inwigilować, nakazywać chodzić do kościoła, ocenzuruje internet i inne podobne głupoty. Przoduje w tym prowincjonalna lekarka, była premier, Ewa Kopacz, która w niedawnym wywiadzie dla onetu stwierdziła, że PiS odbierze im wolność! 

Szanowna Pani premier, pani obawy są zasadne. Większa część wyborców Prawa i Sprawiedliwości głosowała na nich głównie po to aby Was rozliczyli i powsadzali do więzień.
Jeśli tego nie zrobią to nie wygrają kolejnych wyborów. Na nic 500+, mieszkanie+ i wszystkie inne plusy.

ZOBACZ: Oto jak rząd Platformy sprzedał kurę znoszącą złote jaja. NIK potwierdza zarzuty dot. prywatyzacji PKP Energetyka!

Jesteśmy już takim narodem, który nienawidzi zdrajców, złodziei i donosicieli i jeśli PiS Was nie rozliczy to w młode pokolenie będzie głośno krzyczeć, że “PiS PO jedno zło”
i że od okrągłego stołu rządzą nami ciągle te same osoby, które dwadzieścia kilka lat temu się ze sobą dogadały.

Zatem kolejny już raz apeluję do ministra Ziobry; naród czeka na to aby zobaczyć czy botox premier Szydło pasuje do więziennego pasiaka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Gdańsk: Gwałt na 15-letniej Polce. Sześciu Ukraińców zatrzymanych!

Posłanki PO za MORDOWANIEM NIENARODZONYCH DZIECI!