w

Fanpage na Facebooku o tematyce rowerowej zbanowany za słowo… „pedał”! [WIDEO]

Organizator wycieczek rowerowych z United Cyclists, właściciel stron i fanpage’y, których tematyką są rowery i wyprawy rowerowe postanowił na youtube przeprosić wszystkich myślących politycznie poprawnie za nadużywanie na Facebooku słowa „pedał”. Skłoniło go do tego usunięcie stron facebookowych na których doszło do tego „nadużycia” z strony jego podczas wymiany zdań w komentarzu ze swoim przyjacielem. Co ciekawe, cała rozmowa toczyła się na zamkniętej grupie facebookowej o tematyce rowerowej, ale jednak i tam znalazł się jak widać ktoś komu to się nie spodobało – albo uczynił to osławiony algorytm Facebooka, który wychwycił nadreprezentację słowa „pedał” w rozmowie – i przyczynił się do zniknięcia stronki.

O całej sytuacji opowiedział na kanale youtube ten, który dokonał owej słownej zbrodni. Jednocześnie bardzo mocno przepraszał i dodał, że słowo „pedał” już więcej nie pojawi się w jego ustach. Tak samo też na wszelki wypadek z rozmów zniknie słowo „czarny”, co też może być uznane za niepoprawne politycznie.

– Słowo „pedał” zostanie zastąpione słowem „kanadyjczyk”, a słowo „czarny” zastępujemy słowem „różowy”. Więc jeżeli padnie hasło „różowy kanadyjczyk” będziecie dobrze wiedzieć o co mi chodziło – ironizował w nagraniu na Youtube. Za: dzienniknarodowy.pl

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Bezczelny atak Watykanu na Polskę! Zarzut? „Propagowanie wrogości wobec muzułmanów”

Szwecja: Pasażer wyproszony z samolotu za tatuaż z flagą ISIS!