Fanpage na Facebooku o tematyce rowerowej zbanowany za słowo... "pedał"! [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Fanpage na Facebooku o tematyce rowerowej zbanowany za słowo… “pedał”! [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Organizator wycieczek rowerowych z United Cyclists, właściciel stron i fanpage’y, których tematyką są rowery i wyprawy rowerowe postanowił na youtube przeprosić wszystkich myślących politycznie poprawnie za nadużywanie na Facebooku słowa “pedał”. Skłoniło go do tego usunięcie stron facebookowych na których doszło do tego “nadużycia” z strony jego podczas wymiany zdań w komentarzu ze swoim przyjacielem. Co ciekawe, cała rozmowa toczyła się na zamkniętej grupie facebookowej o tematyce rowerowej, ale jednak i tam znalazł się jak widać ktoś komu to się nie spodobało – albo uczynił to osławiony algorytm Facebooka, który wychwycił nadreprezentację słowa “pedał” w rozmowie – i przyczynił się do zniknięcia stronki.

O całej sytuacji opowiedział na kanale youtube ten, który dokonał owej słownej zbrodni. Jednocześnie bardzo mocno przepraszał i dodał, że słowo “pedał” już więcej nie pojawi się w jego ustach. Tak samo też na wszelki wypadek z rozmów zniknie słowo “czarny”, co też może być uznane za niepoprawne politycznie.

– Słowo “pedał” zostanie zastąpione słowem “kanadyjczyk”, a słowo “czarny” zastępujemy słowem “różowy”. Więc jeżeli padnie hasło “różowy kanadyjczyk” będziecie dobrze wiedzieć o co mi chodziło – ironizował w nagraniu na Youtube. Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,232FaniLubię
17,867ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy