Feministka poszła do meczetu nauczać o otwartości. Imam szybko pokazał jej gdzie jej miejsce! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Feministka poszła do meczetu nauczać o otwartości. Imam szybko pokazał jej gdzie jej miejsce!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kanadyjska liberalno-lewicowa polityk Kathleen Wynne postanowiła odwiedzić meczet w Toronto. Nie ukrywa swoich poglądów: przedstawia się jako lesbijka i feministka. W islamskiej świątyni spotkała ją niemiła niespodzianka.

Wynne pojawiła się w meczecie, ponieważ chciała zademonstrować solidarność z muzułmańską społecznością w Kanadzie po tym, jak w Quebec zginęło sześciu wyznawców Allaha. Przed wizytą przypominała, że wszyscy mieszkańcy Kanady są równi, ponieważ żyją w otwartym społeczeństwie, które nie zna barier.

Ale wizyta w meczecie zweryfikowała jej poglądy. JihadWatch.org informuje, co się wydarzyło. Polityk została zmuszona do zajęcia miejsca w rogu świątyni, ponieważ zgodnie z prawem islamu, jeżeli kobieta znajduje się przed mężczyzną, kiedy ten się modli, jego modlitwa jest nieważna. Wynne nie przeszkadzało również to, że podczas jej wizyty imam Wael Shehab wyjaśniał, iż homoseksualizm jest grzesznym aktem w islamie. Islamiści powinni postępować z gejami w podobny sposób, jak z alkoholikami, hazardzistami czy cudzołożnikami.

Tymczasem kiedy próbowała zmienić program nauczania w szkołach w Ontario, aby znalazły się w nim zajęcia z gender, przeciwników nazywała homofobami. Tym razem nie protestowała, tylko posłusznie słuchała nauk imama.

Za: niezlomni.com

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy