Festiwal nienawiści lewicy w Dzień Żołnierzy Wyklętych. SLD, partia Razem i inni spadkobiercy komuny wiernie w szeregu…. - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Festiwal nienawiści lewicy w Dzień Żołnierzy Wyklętych. SLD, partia Razem i inni spadkobiercy komuny wiernie w szeregu….

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

1 marca SLD przypomina, że jest niczym więcej, jak kontynuacją PZPR, a partia Razem również nie ukrywa, do jakich tradycji się odwołuje.

Obie partie uznały Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych za doskonały pretekst do opluwania niezłomnych bohaterów.

SLD zamieścił grafikę z Wyklętymi i płonącymi budynkami w tle z napisem: „Zbrodniarze na pomnikach”.

Przypomnijmy również o działaczce SLD: Działaczka SLD: “Wyklęci to pedofile. Inka to młodociany przestępca”

SLD, spadkobierczyni PZPR, to idealny recenzent działalności podziemia antykomunistycznego, nieprawdaż?

Biorąc pod uwagę potencjał intelektualny czołowych przedstawicieli partii Razem, nie mogliśmy się więcej spodziewać, ale młodzi komuniści robią wszystko, by przebić partię-matkę. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej popisywali się słabą znajomością historii i otaczającej ich rzeczywistości.

“Skrajna prawica pod płaszczykiem Żołnierzy Wyklętych przemyca kult najbardziej rasistowskich szumowin”

– podsumowali na Twitterze. Znajome hasła, które na potęgę produkowały zastępy politruków z Armii Czerwonej, odrobinę dostosowane do nowej mądrości etapu (rasizm!).

Lider Razem – Adrian Zandberg, znany z promocji Karola Marksa, którego dumnie obnosił na koszulce, również postanowił się publicznie skompromitować:

W odpowiedzi napisano mu m.in.:

Jak widać, lewica nie może pozbyć się swoich instynktów, które nabyła dziesiątki lat temu. Nawet retoryka jest bardzo podobna…

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,709FaniLubię
18,055ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy