Figura Matki Boskiej nielegalna we Francji! Pomnik musi zostać usunięty pod groźbą kary! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Figura Matki Boskiej nielegalna we Francji! Pomnik musi zostać usunięty pod groźbą kary!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Położone nad jeziorem Genewskim czterotysięczne francuskie miasto Publier musi, wyrokiem sądu, w ciągu trzech miesięcy usunąć znajdującą się na gruntach miejskich figurę Matki Boskiej.

Posąg Maryi stanął nad brzegiem Jeziora Genewskiego w 2011, stając się w niedługim czasie obiektem lewicowych ataków prawnych i zarzewiem dyskusji nad łamaniem wolności słowa i granicach totalitaryzmu. We Francji obowiązuje jedno z najbardziej restrykcyjnych praw dotyczących symboli religijnych i rozdziału państwa od kościoła. Miasto otrzymało trzy miesiące na usunięcie pomnika, w przeciwnym wypadku zostanie ukarane grzywną 100 euro dziennie. Mer miasteczka Gaston Lacroix powiedział że będzie się starał o przeniesienie samej statuy na grunt prywatny.

ZOBACZ WIĘCEJ:

TOTALITARNA Francja zamyka usta przeciwnikom aborcji!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,168FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy