Francja: Chciał wydalić z miasta wszystkich muzułmanów. Zginął w "wypadku" drogowym - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Francja: Chciał wydalić z miasta wszystkich muzułmanów. Zginął w “wypadku” drogowym

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W sobotę około 8 rano, Charles Antoine Casanova, burmistrz korsykańskiego Guarguale od ponad 25 lat, zginął w wypadku motocyklowym. Według raportu policyjnego stracił panowanie nad pojazdem na obrzeżach Ajaccio. Po ostatnich zamieszkach na wyspie wsławił się apelem o wydalenie wszystkich muzułmańskich przybyszów z Afryki Północnej, “nawet niewinnych”.

W ostatnim wywiadzie mówił:

– Jestem pesymistycznie nastawiony do kwestii przyszłości Francji. Nie są podejmowane wystarczające środki do zapewnienia bezpieczeństwa. Rząd powinien znaleźć lepsze rozwiązania – takie które pozwolą nam unikać takich okropności, jakich ostatnio doświadczamy.
Ale znowu pesymizm rośnie, zwłaszcza Korsyka i Korsykanie są zorientowani; rząd nie chroni nas, wiec musimy chronić siebie i bronić się przed ewentualnym atakiem. Niektórzy nazywają to rasizmem, osobiście nazywam to samoobroną.

ZOBACZ: Korsykańscy separatyści: ;nie będziemy tolerować żadnych islamskich ekstremistów!;

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,764FaniLubię
18,072ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy