Francja: Kierowca śmiertelnie potrącił migranta w Calais i został niemal zlinczowany - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Francja: Kierowca śmiertelnie potrącił migranta w Calais i został niemal zlinczowany

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Brytyjski kierowca usiłując ominąć agresywny tłum migrantów stawiających przeszkody na autostradzie niedaleko Calais, potrącił dwóch z nich, w tym jednego śmiertelnie. Stawianie barykad to częsta taktyka stosowana przez migrantów, którzy chcą dostać się na pokład samochodów ciężarowych i dostawczych zmierzających do tunelu pod kanałem lub na promy, kierując się do Anglii.

Gdy kierowca zorientował się, że trafił dwie osoby, zatrzymał się i wysiadł. Został jednak natychmiast zaatakowany przez tłum. Szczęśliwie udało mu się zabarykadować w kabinie i odjechać na bezpieczną odległość. Krótko potem zgłosił sie do komisariatu i został zatrzymany przez policje w związku ze śmiercią Erytrejczyka. Pascal Marconville, prokurator w najbliższej miejscowości Boulogne-sur-Mer, powiedział:

– On przestał próbować ratować ofiary, ale został brutalnie zaatakowany przez kilku migrantów i uznał, że bezpieczniej jest oddalić się.

Negatywny wynik testu na obecność alkoholu i narkotyków oraz zeznania przekonały władze, że był to wypadek. Po kilku godzinach kierowca został zwolniony i mógł kontynuować swoją podróż. Za: dzienniknarodowy.pl

https://www.youtube.com/watch?v=OdK0w-LHJbk

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,490FaniLubię
18,035ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy