Francja, Tuluza: pobił siedem osób krzycząc "Allah Akbar!" - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Francja, Tuluza: pobił siedem osób krzycząc “Allah Akbar!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

42-letni mężczyzna pobił w środę siedem osób, w tym trzech policjantów, na ulicy w Tuluzie na południu Francji, krzycząc „Allah Akbar”. Dwóch poszkodowanych przewieziono do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Mężczyzna jest dobrze znany lokalnym władzom. Jak poinformowała francuska policja, mężczyzna jest chory psychicznie. Wcześniej przez rok poddawał się leczeniu psychiatrycznemu. Napastnik nie miał przy sobie broni. Po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy policji napastnik rozpłakał się.
Najpierw złapał mojego syna, następnie uderzył moją córkę. Uciekliśmy – powiedział jeden z uczestników zdarzenia.

Dania: deportacja „uchodźców” jest tak naprawdę fikcją. Większość z nich jest utrzymywana przez duńskich obywateli w centrach dla azylantów,

źródło: o2.pl, narodowcy.net

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy