Francuska policja nakazuje zdejmowanie burkini na plażach! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Francuska policja nakazuje zdejmowanie burkini na plażach!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Już w 15 francuskich miastach lokalne władze zakazały noszenia na swoich plażach i basenach burkini, powołując się na obawy opinii publicznej w związku z ostatnimi atakami terrorystycznymi w kraju.

Wczoraj dziennikarze francuskiej agencji prasowej AFP zaobserwowali przypadek, gdy policjanci patrolujący plaże w Nicei udzielili upomnienia noszącej taki strój kobiecie, zarzucając jej “brak poszanowania dobrych obyczajów i sekularyzmu Republiki Francuskiej”. Kobieta została wezwana do natychmiastowego zdjęcia z siebie stroju, a funkcjonariusze przypilnowali by polecenie niezwłocznie wykonała. Jeden z nich wydawał się robić notatki lub wypisywać mandat.

Prasa podaje też inny przypadek – matki z dzieckiem, która wczoraj została ukarana na plaży w pobliżu Cannes za noszenie tuniki i chusty na głowie. Według świadków, przyglądający się plażowicze bili policji brawo i krzyczeli do kobiety: -Do domu!

ZOBACZ CO NIEMIECKI MINISTER UWAŻA W KWESTII ZAKAZU NOSZENIA BUREK: Niemiecki polityk: chcecie zakazać noszenia burek? Zakażcie noszenia stroju Świętego Mikołaja!

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,128FaniLubię
17,911ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy