Za: .jihadwatch.org
w ,

Niemiecki polityk: chcecie zakazać noszenia burek? Zakażcie noszenia stroju Świętego Mikołaja!

Ralf Jäger to niemiecki polityk lewicowej partii SPD (Sozialdemokratische Partei Deutschlands), sprawujący urząd ministra spraw wewnętrznych Nadrenii Północnej-Westfalii. To właśnie ten człowiek odpowiada za tuszowanie zbiorowego molestowania kobiet w Kolonii podczas nocy sylwestrowej (jest również bezpośrednio powiązany z ośmieszającymi Niemcy wyrokami, więcej: Farsa! Imigranci – gwałciciele z Kolonii skierowani na kurs równouprawnienia). Kilka tygodni temu nie widział niczego złego w masowym proteście zorganizowanym przez Turków w Kolonii, podczas którego tysiące islamistów wyrażało poparcie dla dyktatora Recepa Erdogana (więcej: Tysiące Turków wyszło na ulice Kolonii. Demonstracja poparcia dla dyktatora Recepa Erdogana).

Ten wielce zasłużony dla islamizacji Niemiec człowiek, wypowiedział się na temat wprowadzania we Francji zakazów dotyczących noszenia burek (pełna burka to strój zakrywający całe ciało, w tym również oczy, które są zakryte siatką umożliwiającą widzenie), w kontekście wprowadzenia podobnych rozwiązań na terenie Niemiec. Jäger stwierdził, że gdyby miało do tego dojść to powinno się zakazać noszenia wszystkich ubrań związanych z kultem religijnym, w tym stroju Świętego Mikołaja! Stwierdził, że jest zdecydowanie przeciwny zakazowi noszenia burek, podobnego zdania jest niemiecki minister spraw wewnętrznych Thomas de Maizière, który wystąpił przeciwko zakazowi całkowitego zakrywania twarzy w islamskim stroju. Według tamtejszego ministerstwa spraw wewnętrznych, zakaz naruszałby konstytucję Niemiec, informował Duetsche Welle.

Propozycje zakazu noszenia burek pojawiły się wśród niemieckich polityków, którzy uważają je za „znak” braku integracji z niemieckim społeczeństwem. Podobne rozwiązania wprowadziła Bułgaria, więcej: Muzułmanki ignorują zakaz noszenia burek. I srogo za to płacą!

Za: jihadwatch.org

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Merkel żąda od niemieckich Turków lojalności. Jednocześnie zaprasza kolejnych do Europy!!!

Zostawmy historię historykom – Andrzej Duda na Ukrainie