Niemiecki polityk: chcecie zakazać noszenia burek? Zakażcie noszenia stroju Świętego Mikołaja! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 6 lipca, 2020

Niemiecki polityk: chcecie zakazać noszenia burek? Zakażcie noszenia stroju Świętego Mikołaja!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Ralf Jäger to niemiecki polityk lewicowej partii SPD (Sozialdemokratische Partei Deutschlands), sprawujący urząd ministra spraw wewnętrznych Nadrenii Północnej-Westfalii. To właśnie ten człowiek odpowiada za tuszowanie zbiorowego molestowania kobiet w Kolonii podczas nocy sylwestrowej (jest również bezpośrednio powiązany z ośmieszającymi Niemcy wyrokami, więcej: Farsa! Imigranci – gwałciciele z Kolonii skierowani na kurs równouprawnienia). Kilka tygodni temu nie widział niczego złego w masowym proteście zorganizowanym przez Turków w Kolonii, podczas którego tysiące islamistów wyrażało poparcie dla dyktatora Recepa Erdogana (więcej: Tysiące Turków wyszło na ulice Kolonii. Demonstracja poparcia dla dyktatora Recepa Erdogana).

Ten wielce zasłużony dla islamizacji Niemiec człowiek, wypowiedział się na temat wprowadzania we Francji zakazów dotyczących noszenia burek (pełna burka to strój zakrywający całe ciało, w tym również oczy, które są zakryte siatką umożliwiającą widzenie), w kontekście wprowadzenia podobnych rozwiązań na terenie Niemiec. Jäger stwierdził, że gdyby miało do tego dojść to powinno się zakazać noszenia wszystkich ubrań związanych z kultem religijnym, w tym stroju Świętego Mikołaja! Stwierdził, że jest zdecydowanie przeciwny zakazowi noszenia burek, podobnego zdania jest niemiecki minister spraw wewnętrznych Thomas de Maizière, który wystąpił przeciwko zakazowi całkowitego zakrywania twarzy w islamskim stroju. Według tamtejszego ministerstwa spraw wewnętrznych, zakaz naruszałby konstytucję Niemiec, informował Duetsche Welle.

Propozycje zakazu noszenia burek pojawiły się wśród niemieckich polityków, którzy uważają je za “znak” braku integracji z niemieckim społeczeństwem. Podobne rozwiązania wprowadziła Bułgaria, więcej: Muzułmanki ignorują zakaz noszenia burek. I srogo za to płacą!

Za: jihadwatch.org

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,838FaniLubię
18,066ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy