w ,

Fundusze Norweskie miały zmniejszać różnice ekonomiczne w Europie. W Polsce nawet 50 mln zł poszło na promocję gender, aborcji i LGBT

Przez Fundację im. Stefana Batorego z funduszy norweskich płyną do Polski miliony na projekty promujące m.in. LGBT, gender, aborcję. – To, że tego typu organizacje funkcjonują, to jest mniejszy problem. Gorzej, że deprawują one naszą młodzież i dzieci – podkreślił Andrzej Jaworski, b. poseł PiS.

W sumie chodzi o kwotę ok. 50 mln zł, które zza granicy otrzymują organizacje działające w Polsce na projekty związane z promocją LGBT, gender czy aborcji. – W momencie kiedy nie ma już wydawania publicznych pieniędzy na cele niemoralne, na deprawacje naszych dzieci i młodzieży, przychodzą niemałe pieniądze zza granicy. Dzięki nim te organizacje żyją – wskazał Andrzej Jaworski, przewodniczący Instytutu im. Jana Pawła II „Pamięć i Tożsamość” na antenie Radia Maryja.

ZOBACZ: Sorosowa Fundacja Batorego zostanie odsunięta od dysponowania pieniędzmi z Funduszy Norweskich. Kolejne nitka finansowania gender ucięta?

Jaworski zaapelował też do rodziców, aby ci sprawdzili szkoły, w których uczą się ich pociechy, czy nie funkcjonują tam lewackie organizacje, które deprawują polską młodzież i dzieci. Jak zauważył, dobrze się stało, że w Polsce są organizacje społeczne, które monitorują tego typu sprawy i wskazał na raport Instytutu Ordo Iuris Obywatele dla Demokracji.

Jak zaznaczył polityk z środków przekazywanych do Polski przez Fundację Batorego „następuje deprawacja naszych dzieci i młodzieży, wypaczana jest nasza kultura i cywilizacja”. – Jeżeli w tym roku na tego typu projekty poszło prawie 50 mln zł, to możemy zobaczyć, jaka to jest duża suma i ile złego z tych pieniędzy w Polsce się dzieje – powiedział Jaworski.

https://prawicowyinternet.pl/czy-fundacja-batorego-finansowana-przez-sorosa-planuje-majdan-w-polsce/

– Warto pamiętać, że fundusze norweskie stanowią środki publiczne, które są uzyskiwane przez Polskę na podstawie stosownych umów międzynarodowych, ale w zamian za to, że te środki są przyznawane, państwa, które je przyznają, otrzymują dostęp do wspólnego rynku Unii Europejskiej. Pieniądze płynące z Norwegii służą bardzo niebezpiecznym i nośnym na Zachodzie sprawom, o których się nie dowiadujemy, ponieważ wszystko to jest robione w zaciszu stowarzyszeń wyspecjalizowanych w tego typu sprawach – dodał.

Jak wyliczył Jaworski, na fundację na rzecz różnorodności, Polistrefa, na walkę z nauczaniem religii w szkołach publicznych przekazano 220 tys. zł. Na ten cel kwotę 100 tys. zł otrzymała Fundacja Wolność od Religii. Nie są to gołosłowne oskarżenia, bo projekty tytułowane są jednoznacznie, np. „Walka z nauczaniem religii, przede wszystkim rzymskokatolickiej, w szkołach publicznych”. Ponadto 350 tys. zł przeznaczono na projekt „Osoby świadczące usługi seksualne w Warszawie”.

– Te pieniądze przeznaczane są dla sił, które mają zmieniać naszą cywilizację i kulturę. Warto więc w tym momencie badać, czy w tych szkołach, w których uczą się nasze dzieci, tego typu organizacje i stowarzyszenia nie prowadzą różnego rodzaju zajęć czy akcji. One mogą się odbywać pod różnymi hasłami, np. przeciwdziałanie wykluczeniu młodzieży i tzw. mowy nienawiści, ale sprowadzać się to będzie przede wszystkim do próby indoktrynowania dzieci i młodzieży w taki sposób, aby były one otwarte na – jak czytamy w jednym z programów – „Nowe doznania seksualne” czy „Otworzenie się na mniejszości seksualne” – powiedział Jaworski.

Źródło: radiomaryja.pl, pch24.pl

https://www.youtube.com/watch?v=Z17suYlVz-4

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Bogdan Klich ZDRAJCĄ! Donosi na Polskę i twierdzi,że sytuacja w PL jest gorsza niż w Turcji! Oto prawdziwy „gorszy sort”.

Sąd Najwyższy wydał wyrok korzystny dla grup przestępczych wyłudzających VAT. Skarb Państwa stracił miliardy.