Gdańsk: Gwałt na 15-letniej Polce. Sześciu Ukraińców zatrzymanych! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Gdańsk: Gwałt na 15-letniej Polce. Sześciu Ukraińców zatrzymanych!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Smutna wiadomość dotarła do nas z Gdańska. Tamtejsza policja w niedzielę wieczorem poinformowała, że dzień wcześniej, podczas imprezy w Letnicy zgwałcona została 15-letnia mieszkanka największego nadmorskiego miasta. Funkcjonariusze szybko wpadli na trop potencjalnych sprawców, czego efektem było zatrzymanie sześciu obywateli Ukrainy w wieku od 19 do 33 lat.

Podejrzani mężczyźni najprawdopodobniej wkrótce usłyszą zarzuty, choć ich przesłuchania do najłatwiejszych nie należały – sygnalizowali, że potrzebują tłumaczy, bo słabo znają język polski (sic!). Ze wstępnych ustaleń gwałtu miał dokonać jeden z Ukraińców, reszta natomiast wykorzystaniu nastolatki miał się przyglądać.

Mamy nadzieję, że polska policja baczniej przyjrzy się przebywającym w naszym kraju obcokrajowcom, bowiem coraz częściej słychać w mediach, że, mówiąc delikatnie, nadużywają wydatnie naszej gościnności.

ZOBACZ: Skandal! Związek Ukraińców w Polsce namawiał do ubierania się w banderowskie barwy na koncert w Warszawie!

ZOBACZ: Antygwałtowe opaski nic nie dały! Ponad 30 nastolatek molestowanych przez imigrantów podczas koncertu w Szwecji!

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,170FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy