w

Gdańsk: Gwałt na 15-letniej Polce. Sześciu Ukraińców zatrzymanych!

Smutna wiadomość dotarła do nas z Gdańska. Tamtejsza policja w niedzielę wieczorem poinformowała, że dzień wcześniej, podczas imprezy w Letnicy zgwałcona została 15-letnia mieszkanka największego nadmorskiego miasta. Funkcjonariusze szybko wpadli na trop potencjalnych sprawców, czego efektem było zatrzymanie sześciu obywateli Ukrainy w wieku od 19 do 33 lat.

Podejrzani mężczyźni najprawdopodobniej wkrótce usłyszą zarzuty, choć ich przesłuchania do najłatwiejszych nie należały – sygnalizowali, że potrzebują tłumaczy, bo słabo znają język polski (sic!). Ze wstępnych ustaleń gwałtu miał dokonać jeden z Ukraińców, reszta natomiast wykorzystaniu nastolatki miał się przyglądać.

Mamy nadzieję, że polska policja baczniej przyjrzy się przebywającym w naszym kraju obcokrajowcom, bowiem coraz częściej słychać w mediach, że, mówiąc delikatnie, nadużywają wydatnie naszej gościnności.

ZOBACZ: Skandal! Związek Ukraińców w Polsce namawiał do ubierania się w banderowskie barwy na koncert w Warszawie!

ZOBACZ: Antygwałtowe opaski nic nie dały! Ponad 30 nastolatek molestowanych przez imigrantów podczas koncertu w Szwecji!

Za: dzienniknarodowy.pl

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Lis, Michnik, Wałęsa, Kijowski i inni przepraszają Ukraińców za polskie krzywdy!

Ukraińcy, słudzy Hitlera. Współodpowiedzialni za zagładę europejskich Żydów!